17.07.2020

OBERIG jewelry презентував нову колекцію «Спадок Предків»

Вчора OBERIG jewelry презентував нову колекцію «Спадок Предків». Ця колекція повертає нас до незмінних людських цінностей, у той історичний період, коли вони тільки зароджувались. Команда OBERIG більше року створювала ювелірну інтерпретацію загадкової спадщини трипільців, досліджуючи і вивчаючи їх культуру. Втілені у золоті та дорогоцінному камінні, традиційні трипільські форми стають новим словом у сучасному ювелірному мистецтві.

Культура трипілля спілкується з нами мовою символів, зображених на посуді та предметах домашнього вжитку. Через тисячі років, такі послання вражають лаконічністю форм та глибиною змісту. Вони відтворюють структуру всесвіту, природні та космічні ритми. Життєдайність жіночої природи, родючість рідної землі, непорушність родових зв’язків, - всі свої цінності трипільці відобразили у знаках.

Ювелірна колекція «Спадок Предків» - це дотик до тієї сили, що вкладала у свої символи трипільська цивілізація. OBERIG зберігає дорогоцінну спадщину нашої землі та примножує цей скарб для нащадків. Перекладаючи послання предків на мову ювелірного мистецтва, ми щасливі передати прадавні знання майбутнім поколінням.share
subscribe
ON THE NEWS
+380553332211