19.11.2021

Бренд нішевої парфумерії TRIP:TYCH представляє лінію косметики для догляду

Бренд нішевої парфумерії TRIP:TYCH представляє лінію косметики для догляду. Першими продуктами стануть парфумований гель для рук та тіла, а також парфумований лосьйон.

Perfumed Hand&Body Wash - гель з приємною в'язкою текстурою м'яко очищає шкіру без відчуття стягнутості та сухості. Він ідеально підходить для всього тіла для використання кожного дня.

Perfumed Lotion – легкий зволожуючий лосьйон, який пом'якшує шкіру, легко вбирається, не залишаючи жирних та липких слідів, а також створює невідчутний захисний шар, що допомагає утримувати вологу.

Обидва продукти будуть доступні одночасно у трьох самобутніх ароматах:

WORMWOOD (гіркий полин) - трохи дурманний полин з приємним деревним шлейфом. Акцентні ноти: полин, цитруси, кропива та ладан.

POPPY (мак) - важкий аромат, що заграє. Акцентні ноти: мак, амбра, лаванда та гвоздика.

MARIGOLD (чорнобривці) – свіжий трав'янистий аромат з легким гірким звучанням. Акцентні ноти: чорнобривці, базилік, трава, бадилля, мох, жасмин.

Лінія косметики для догляду TRIP:TYCH – це поєднання високоякісних інгредієнтів органічного походження, стильні алюмінієві флакони, які підходять для багаторазового використання та унікальні аромати. Обидва продукти створені на додаток до основного парфуму Nenuphar і чудово працюватимуть разом, даруючи нові звучання ароматів.

share
subscribe
ON THE NEWS
+380553332211