21.02.2023

Благодійний арт-захід в Нью-Йорку на підтримку ініціативи «Одягни дитину»

Фонд Нова Мрія України та арт-платформа NEWDREAM WORLD анонсують благодійний захід NDW. New York  в Нью-Йорку

5 березня в Нью-Йоркській галереї Sapar Contemporary Gallery відбудеться виставка-продаж робіт українських митців. Всі кошти, зібрані підчас заходу, підуть на підтримку ініціативи «Одягни дитину».

Проєкт має на меті забезпечити якомога більше українських дітей комфортним новим одягом на цілий рік відповідно до потреб. Завдяки діяльності фонду волонтери відправляють комплекти речі у деокуповані території Київської, Чернігівської, Харківської та Херсонської областей та в район зони бойових дій Донецької та Луганської областей.

«Війна – неймовірно складне випробування навіть для дорослої людини. Тисячі дітей зараз вимушено переїзджають, опиняються без дому, втрачають батьків, страждають та помирають на рівні з дорослими. Всі ці діти – це майбутнє нашої країни, надія на краще – і ми маємо забезпечити їх зараз усім, що допоможе пережити цей страшний період. Ми хочемо надати дітям відчуття нормальності та захищеності, а теплий, зручний і красивий одяг – частина базових потреб дитини», – пояснює засновник фонду "Нова мрія України" Олександр Прохоренко.

Засновниця арт-платформи NEWDREAM WORLD Дар’я Дерунова додає: «Мистецтво – це універсальна мова, що допомагає розуміти одне одного краще. Воно об’єднує нас і в щасті, і у скрутну годину, допомагаючи передавати історіїї крізь покоління. Ця виставка спрямована на те, щоб допомогти майбутньому України, її дітям. Ви зможете познайомитися з роботами наших митців, купити їхні роботи та підтримати Україну на шляху до перемоги».

Мета виставки NDW. New York – познайомити якомога більше людей із цінностями, що поширюють українці та привернути увагу до гуманітарної кризи, що торкнулася мільйонів людей з початком повномасштабного вторгнення.

Для тих, хто не зможе особисто відвідати захід, існує можливість купити віртуальний квиток на подію, що стане донатом до фонду. Фонд Нова Мрія України працює з першого дня війни та надає підтримку людям, що постраждали від бойових дій чи втратили домівки.


До проекту вже долучились такі художники, як Rita Maikova, Volodymyr Manzhos Waone, Bohdan Burenko, Dzvinya Podlyashetska, Yevhen Lisniak, Iryna Maksymova, Vova Keno, Feros, Vasyl Savchenko, Alexander Kryzhanovsky, Dilkone (Vitalii Hrekh), Evgen Klimenko та безліч інших.


 

share
subscribe
ON THE NEWS
+380553332211