14.03.2023

Xiaomi представив бездротові AR-окуляри Discovery Edition

Новий пристрій Xiaomi був представлений у рамках міжнародної виставки Mobile World Congress у Барселоні. Китайський виробник споживчої електроніки Xiaomi презентував нову модель бездротових AR-окулярів. Новий пристрій під назвою Discovery Edition стає частиною глобальної лінійки поряд з HoloLens від Microsoft та Google Glass, що поєднують фізичний та віртуальний світи.

У Xiaomi заявили, що нові бездротові AR-окуляри, оснащені дисплеєм рівня сітківки ока, забезпечують по-справжньому захоплюючий візуальний досвід, а система управління жестами Xiaomi AR Gesture Control дозволяє легко керувати віртуальним та реальним простором.

Окуляри можуть перемикатися між повністю закритим режимом Immersed Mode у віртуальному просторі та спеціальним режимом для яскравих вражень доповненої реальності. Пристрій також здатний автоматично підключатися до смартфона через NFC одним дотиком.

Окуляри були представлені в рамках міжнародної виставки Mobile World Congress, що стартувала напередодні в Барселоні. В даний час Discovery Edition є прототипом. У компанії обіцяють знизити вагу очок до моменту їхнього масового виробництва до 126 грамів.

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211