02.06.2023

Відкриваємо таємниці світу Hermès: Ольга Науг у співпраці з Rare Collection

17 травня, відома українська fashion-блогерка Ольга Науг разом з ексклюзивним сервісом Rare Collection відкрили завісу таємниці над процесом пошуку та продажу сумок Hermès. Цей унікальний Q&A сеанс був доступний для всіх підписників Ольги Науг на її Instagram сторінці.

Rare Collection - це нішевий консьєрж-сервіс, що працює за принципом викупу ексклюзивних сумок Hermès прямо з бутиків. Це українська версія таких відомих світових платформ, як Ginza Xiaoma, Madison Avenue Couture, Jane Finds. Вони спеціалізуються на пошуку та доставці рідкісних моделей Birkin, Kelly та Constance.
Як складається ціна на перепродаж сумок Hermès у байєрів?

Формування вартості кожної окремої сумки – індивідуально.
У вартість закладається:

- витрати часу байєра або сервісу, для отримання даної сумки: пошук SA, з яким можна зловити конект, та безкінечні черги

- створення історії покупок, вартість регулярного відвідування бутика для налагодження відносин із SA

- витрати на перельоти/переїзди, проживання

- не варто забувати, що перед продажем необхідно розрекламувати сумку і лише після – додати заробіток байєра чи сервісу.

Звичайно, якщо порівняти вартість сумки в бутику та на рітейлі – різниця очевидна. Однак варто лише звернути увагу на цінність власного часу та кількість покупок для створення історії – і Ваша вигода стає очевидною.
Чи правда, що часто сумку виносять під лук, у якому завітав клієнт?

Таке дійсно відбувається часто! Однак, навіть якщо ви прийдете у костюмі крокодила-альбіноса, Ваші шанси отримати Himalaya не дуже підвищаться. Ми неодноразово були свідками, коли консультант, відкриваючи коробку, озвучував: “Вам сьогодні дуже личить сумка, яку я знайшов для Вас.” Відкривається коробка - лунає барабанний дріб.
Kelly у техніці Sellier цінується більше, ніж у техніці Retourne?

Кожен окремий випадок індивідуальний, але загальноприйнятого правила у бутику чи вторинному ринку Hermès немає – вони рівні. Все залежить виключно від смакових уподобань. Цей унікальний Q&A сеанс був чудовою можливістю для колекціонерів та прихильників Hermès дізнатися про труднощі та нюанси роботи бутику і ринку ресейлу.

Яка сумка найулюбленіша для Rare Collection та найбільш пасує до щоденного використання?

Коли таке питання приходить до нас як до сервісу – наша відповідь Kelly 25 Epsom. Універсальний розмір – і в бенкет, і у світ! Шкіра Epsom тверда, структурована та стійка до пошкоджень. Насамперед, сумка та її колір – це відображення Вашої індивідуальності. Тому деякі наші клієнти, наприклад, віддають перевагу Birkin у м'якій шкірі Togo.

Чи зустрічали ви дуже якісні підробки?

За 11 років ми знайшли та доставили сотні оригінальних сумок, вивчаючи кожну їхню особливість. Тому жодну з копій ми не можемо визнати справді якісною. Якщо Ви знаєте, як виглядає оригінальна сумка – достатньо одного погляду та дотику, щоб упізнати фейк. Наша команда пройшла навчання з автентифікації. Тому навіть найдостовірніший копії не вдається пройти нашу перевірку. Також для спокою та впевненості наших клієнтів ми пропонуємо безкоштовну автентифікацію за допомогою міжнародного сервісу Bababebi.

У яких містах виносять Kelly та Birkin без додаткових покупок у чек?

Якби це чарівне місце існувало, всі фанати Hermès були б там! Сумку без історії покупок зараз отримати вкрай складно, навіть якщо ми говоримо про Herbag та Mini Evelyn. Чи варто вірити, що без покупок консультант винесе Вам Birkin чи Kelly?  Пам'ятайте головне правило цієї гри: щасливий консультант – щасливі і Ви.

Чи можна всім, у кого є посвідка на проживання (ППП), стати в чергу на будь-яку сумку?

Це правило не поширюється на всі країни, але в багатьох така можливість з'явилася завдяки її наявності.

Чи потрібно залишати консультанту на чай?

Подібний жест можуть оцінити як недоречний. SA не візьме запропоновані Вами чайові, оскільки таке не прийнято. Але Ви завжди можете вчинити хитріше! Почастуйте всю команду бутика чимось смачним, особливо якщо дуже хочеться подякувати за хороший сервіс. Пам'ятайте і про інші правила гарного тону – доречність та щирість!

Якщо Вам винесуть сумку, яку Ви не хочете, чи варто брати та перепродавати її байєру?

Це вирішувати лише Вам! Якщо у Вас дуже хороші відносини з консультантом, то Ви можете відмовитися від сумки. Ваш "внутрішній рейтинг" залишиться на висоті та пізніше Вам запропонують іншу модель. Чи буде це те, що Вам сподобається? Не факт, сумку вибирає консультант, або просто немає того, що Ви хочете! Якщо Ви вирішуєте брати, то будьте готові до того, що найближчим часом нових пропозицій не надійде. Ну і звичайно, ціна байєра буде дещо нижчою за ринкову, оскільки береться комісія за продаж, популярність, промоушен і далі за списком.

Історія
Український нішевий консьєрж-сервіс Rare Collection було засновано у Києві 1 травня  2012 року. З самого початку його спеціалізацією були пошук та доставка рідкісних сумок Hermès під замовлення. За весь час роботи сервісу вдалось відкрити департаменти у Києві, Дубай, Парижі та Нью-Йорку. Загалом, команда сервісу налічує понад 30 співробітників, серед яких експерти, байєри, креативні спеціалісти, менеджери та команда логістики. Починаючи з 2020 року, бренд почав стрімко розвиватися та відкрив власний простір у Premier Palace Hotel Kyiv, пізніше у 2021 простір було перенесено до Fairmont Grand Hotel.
З початком повномасштабного вторгнення в Україну, сервіс Rare Collection тимчасово припинив свою роботу, але продовжував фінансово підтримувати Україну, співпрацюючи з фешн-блогеркою Ольгою Науг та генеральним менеджером Fairmont Grand Hotel Kyiv – Миколаєм Устименко. З усією відповідальністю компанія повернулася до роботи 3 квітня 2022 року, аби забезпечити фінансову підтримку своїм співробітникам, та продовжує перераховувати кошти на благодійність.
Про Rare Collection
Rare Collection – це український нішевий консьєрж-сервіс, що спеціалізується на пошуку та доставці оригінальних сумок та інших предметів Hermès. Основною спеціалізацією бренду є сумки Birkin, Kelly та Constance.

Місія Rare Collection – створювати вишукані колекції сумок Hermès для своїх клієнтів, не відволікаючи їх від головного.
Головний пріоритет команди Rare Collection – надати винятковий сервіс для найвибагливіших клієнтів та забезпечити їх комфорт у кожному з етапів покупки: від першого погляду на бажану сумку до відкриття омріяної помаранчевої коробки.
Сервіси
1. Понад 20 сумок Hermès, доступних для замовлення, а також інші предмети Hermès у наявності.

2. Департамент для колекціонерів: пошук та доставка сумок Hermès за індивідуальним запитом клієнта;

3. Можливість ознайомитися з сумкою та дізнатися про неї більше у режимі відеодзвінка з послугою Live Shopping;

4. Автентифікація сумок Hermès Rare Collection за допомогою сервісу Bababebi. За запитом клієнта сервіс здійснює автентифікацію для власних сумок безкоштовно.

5. Безкоштовна міжнародна доставка будь-яким сервісом доставки. Персональна доставка з рук у руки у Києві, Дубай та Європі. 

share
subscribe
ON THE NEWS
+380553332211