20.11.2021

Відкриття святкової ілюмінації ЦУМу

Вже другий рік поспіль новорічний сезон у серці столиці розпочався увімкненням святкової ілюмінації фасаду ЦУМ Київ у партнерстві з ДТЕК. Спеціальними гостями урочистої події стали солісти Національної опери України – прими-балерини Анастасія Шевченко та Наталія Мацак, а також провідний соліст Олексій Потьомкін.

В цьому сезоні ЦУМ анонсував партнерство з Національною оперою України та відкрив вітрини, натхнені всесвітньо відомою казкою «Лускунчик» та її інтерпретацією у балетних та театральних виставах, музичних творах, класичних та аудіокнижках. Продовжуючи цьогорічну концепцію, офіційно розпочати святковий сезон були запрошені саме зірки балету.

Ввечері 17 листопада кияни та гості столиці долучилися до нової традиції та в атмосфері зимової казки насолодилися святковою ілюмінацією.

Генеральний директор ЦУМ Київ Євген Мамай:

«Святкова ілюмінація ЦУМу – це приклад дієвого довгострокового партнерства, яке триває вже другий рік поспіль. Адже для реалізації цього проєкту об’єдналися представники з різних сфер. Дякуємо нашому партнеру, ДТЕК, за підтримку, для нас це цінний досвід».

Святкування продовжили на закритому заході у лофт-просторі ЦУМу, де гості занурилися у світ мистецтва та краси, ставши свідками перфомансу з партії балету «Лускунчик». Головну роль Клари виконала прима-балерина та заслужена артистка України Анастасія Шевченко. У ролі Принца виступив провідний соліст балетної трупи Національної опери України та заслужений артист України Олексій Потьомкін. У перфомансі також взяли участь молоді перспективні артисти балету: Олександра Берьозкіна, Марина Ластовина, Діана Стеценко, Катерина Гідзіль, Діана Іванченко, Анастасія Тьокіна. Балетмейстером-постановником виступив Віктор Іщук – прем’єр балетної трупи Національної опери України. На захід завітали партнери та друзі ЦУМу, а також представники медіа зі своїми родинами.

Маркетинг-директорка ЦУМ Київ Маруся Коваль:

«Ми дуже раді, що нам вдалося створити щорічну традицію для всього міста. Новорічний сезон у ЦУМі офіційно розпочато, і ми запрошуємо всіх із сім’ями та друзями насолодитися красою святкової ілюмінації та казкових вітрин, а також придбати подарунки для близьких та друзів».

До зустрічі у ЦУМ!

 

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211