09.06.2022

Український бренд VIKTORANISIMOV буде представлений на ярмарку чоловічого одягу Pitti Uomo

Український бренд VIKTORANISIMOV буде представлений у павільйоні Ukrainian Fashion Now під час всесвітньо відомого ярмарку чоловічого одягу Pitti Uomo, що проходитиме з 14 по 17 червня у Флоренції. 

Колекція VICTORANISIMOV вперше була презентована на Ukrainian Fashion Week, 3 лютого 2022 року, і є скоріш поглядом на його минулі роботи та двадцятип'ятирічну історію бренда, ніж просто сезонним доробком. Теперішню реальність дизайнер Віктор Анісімов називає психіатричною лікарнею і його порівняння набуває абсолютно нового сенсу, з огляду на варварське вторгнення Росії на територію України, в яке на початку ніхто у світі не вірив.

Дизайнер Віктор Анісімов народився у місті Борзна Чернігівської області у 1964 році – ця частина України межує з Росією на півночі та перебуває під обстрілами із самого початку вторгнення російських військ в Україну 24 лютого цього року. У Борзні Віктор провів своє дитинство, навчався в українській школі та розмовляв українською мовою, а потім вступив до Військового інституту фізичної культури в Санкт-Петербурзі. Після закінчення навчання дизайнер повернувся на Батьківщину та оселився в Донецьку, де жив доти, доки росіяни не дестабілізували ситуацію/розв'язали війну/вторглися у регіон у 2014 році. Востаннє Віктор був у Донецьку 30 квітня 2014 року, після чого переїхав до Києва, щоб розпочати нове мирне життя та продовжити розвиток свого бренду одягу – VICTORANISIMOV.

У колекціях Віктора завжди були посилання на військову тематику: чи то камуфляжний принт, чи особливості конструкції виробів. Концепція універсальності є не лише невід'ємною частиною ДНК бренда, а й основою прагнення дизайнера наділити предмет одягу безліччю функцій.

Колекція VICTORANISIMOV, яка буде представлена у рамках Pitti Uomo з 14 по 17 червня у Флоренції, вперше була представлена на Ukrainian Fashion Week, 3 лютого 2022 року, і є скоріше поглядом на його минулі роботи та двадцятип'ятирічну історію бренда, аніж просто сезонним доробком.

У своїй новій позасезонній колекції дизайнер Віктор Анісімов розмірковує над тим, де проходить та сама тонка межа між божевіллям та здоровим глуздом. Теперішню реальність дизайнер поетично називає психіатричною лікарнею і його порівняння набуває абсолютно нового сенсу, з огляду на варварське вторгнення Росії на територію України, в яке на початку ніхто у світі не вірив.

Для "мешканців" цієї нової дійсності Віктор Анісімов розробив колекцію, що складається з монохромних та камуфляжних гендерно-нейтральних образів, у кожному з яких є певна "вада", що показує зворотній бік творчого процесу дизайнера. Це і деконструкція, яка представлена в колекції речами-трансформерами, і навмисна незавершеність деяких образів. Так у колекції з'явилися об'ємні сукні, які перетворюються на комбінезони, двосторонні куртки, які можна носити догори ногами, та авангардні тренчі-накидки із застібкою в боковому шві.

Кольорова гамма колекції динамічна та представлена графічними поєднаннями насиченого жовтого, коралового, чорного, сірого, хакі та камуфляжного малюнка, який неодноразово з'являвся у колекціях VICTORANISIMOV та розкриває прагнення дизайнера досліджувати універсальність військової форми.

Не обмежуючи себе сезонністю, Віктор Анісімов використовує тканини не за призначенням і представляє багатошарові образи, в яких кожна модель виконана із тканини зі схожою фактурою.

 

"I'm going slightly mad" – назва культової пісні гурту Queen – найбільш точно відображає сьогоднішній час і його нестабільність. Проте Віктор Анісімов бачить у цьому часі можливість помітити власне «божевілля», яке часом межує із справжньою геніальністю. Нова колекція VICTORANISIMOV пробуджує цей діалог і стає відображенням божевілля сучасного суспільства загалом.


 

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211