15.12.2020

Український бренд Act.1 представив осінньо-зимовий лукбук

Український бренд Act.1 представив осінньо-зимовий лукбук, присвятивши його паралельного виміру. В ньому модернізм залишився домінантою, а функціональність стала новою філософією.

При створенні одягу бренд візуалізує окрему організацію Alternate 1, де пошук кращих рішень для нового майбутнього є метою. У колекції Act.1 змішав зручні повсякденні речі різних культур, разом утворюють єдиний стиль.

Так в колекцію увійшли Angle Gi pants з важкого твила, натхненні уніформою для Джиу Джитсу. Модель зберігає максимальну свободу руху і високу зносостійкість, забезпечену подвійним ущільненням на колінах. Angle wide pants - спрощена версія без нашивок.

Circle track pants - штани на підкладці з панелями, що закруглені на гомілках, та з регульованим подолом. Худі виготовлені з м'якої щільної бавовни зі спеціальною прихованою кишенею для електронних гаджетів, окулярів та інших дрібниць. Осіння версія утепленої класичної японської накидки Noragi jacket з потайними внутрішніми кишенями, кнопками і магнітною застібкою. Monolith down jacket - куртка на штучному пусі з лого в тон на грудях і внутрішньою кишенею, в яка легко вмістить планшет.

Хайлайт дропа - Dimension jacket, зимовий бомбер, при створенні якого бренд представляв міжпросторових мандрівників. Куртка оснащена вітрозахисним клапаном, гумовим патчем A1 і місткими кишенями, зовнішні з яких на магнітах.

При створенні лукбуку і колекції бренд надихався образами фантастичних фільмів: «THX 1138» та «Крізь терни до зірок». Ескапізм через фантастику завжди давав людині надію на краще майбутнє.

Бренд зазначає позачасовий і утилітарність, як головні достоїнства одягу. Таким чином кожна річ не просто предмет гардероба, а корисний актив на кожен день. Act.1 виступає за застосування корисного досвіду вже сьогодні. Адже сьогодення - єдиний, у чого немає кінця.

 

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211