17.11.2021

Третья совместная работа певицы ETOLUBOV и Алана Бадоева, клип "Манго"

12 листопада відбулася прем'єра кліпу «Манго» співачки ETOLUBOV. Режисером виступив знаменитий кліпмейкер Алан Бадоєв, який зняв десятки відео практично для всіх українських артистів.

2021 рік ETOLUBOV завершує на високій ноті. З моменту своєї появи наприкінці січня з хітовою піснею «Загадала», співачка взяла вражаючий темп. Сьогодні виходить вже шостий її сингл та третій відеокліп на пісню під назвою «Манго». Цікаво, що це вже третя робота ETOLUBOV разом із відомим режисером Аланом Бадоєвим. Ще в березні, після виходу дебютного кліпу «Ты такой», Алан говорив, що це не просто кліп, а введення у Всесвіт співачки і натякав на те, що повне уявлення про цей Всесвіт дасть трилогія їх спільних відео. Так і сталося. У липні ми побачили ніжну, чуттєву роботу «Пионы», де ETOLUBOV розкрилася у танці – у дуеті із зіркою шоу «Танці з Зірками» Вовою Раковим. А сьогодні настав момент для кульмінації та розв'язки.

«Манго» - третя та найефектніша робота співачки та Алана Бадоєва вже в Мережі! Хітова пісня, приспів якої ще довго крутитиметься у вас у голові отримала яскраву, екзотичну екранізацію. Кліп знімали на острові Мае на Сейшелах. На березі теплого, але, як виявилося, не такого вже привітного Індійського океану.

«Зйомки стали для нас справжнім випробуванням!», - згадує ETOLUBOV. «Ми знімали чотири доби в нон-стоп режимі. Вибиралися на високі, слизькі камені. Адже там кожні 20 хвилин іде дощ – тропіки. А нам слід виконувати складну хореографію. Я розуміла, що один необережний рух і можна зірватися вниз. Нас накривали хвилі. Хлопці дивом рятували техніку. Загалом суцільний екстрим! Але чого не зробиш заради гарного кадру».

Кадри, варто сказати, вийшли справді гарними! Багато ще й завдяки образам, які підбирала сама співачка. У різних сценах ми бачимо на ETOLUBOV сукні українського бренду LUVI; топ, спідницю та прикраси Versace. У блакитній сукні від VERSACE співачка з'являється і в ключовій сцені кліпу, стоячи всередині перламутрової мушлі – алюзія на картину «Народження Венери» Сандро Боттічеллі.

Варто додати, що «Манго» вийде відразу кількома мовами та у двох версіях. Саунд-продюсером української версії синглу виступив Євген Філатов (The Maneken). «Манго» вже поспішає зайняти свої місця у ротації радіостанцій. А за цим виникає нова інтрига. Коли ми побачимо перший концерт ETOLUBOV?

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211