01.12.2021

СВІТ ТАКСИДО В КАМПЕЙНІ BEZMEZH

 

У той час коли багато хто демонструє свою жіночність за допомогою спідниць і суконь, смокінги витісняють звичні вечірні аутфіти – і перетворюються на символ феміністичності і сили жіночого характеру. Сильна, яскрава, глибока жінка – невичерпне джерело натхнення для бренда Bezmezh.

На естетику нового кампейну бренда величезний вплив мав стиль таких героїнь свого часу як Марлен Дитріх, яка одна з перших надягнула елемент чоловічого гардероба, пов’язав зверху кушак і довершив образ циліндром. Світ зустрів Марлен зі скандалом, вона перегорнула для багатьох розуміння типового і допомогла переосмислити поняття жіночого та чоловічого одягу, розмити грань між ними. Завдяки таким поворотам для нас буденно бачити жінок у брюках чи навіть фраках, а створювачка бренда Bezmezh Анна Межуєва хоче, щоб жінки, за прикладом сильної Марлен, відчули свободу в tuxedo її марки.

Смокінги Bezmezh – позачасова класика. Чорні і світлі костюми є незамінним елементом black tie гардероба. Зіркові модель кампейну Тетяна Брик і Валерія Молибога позують в класичних моделях tuxedo, а краватки-метелики і кольорові камербанди надають образу екстравагантності. Також дівчини демонструють ще один приклад того, як зробити образ більш зухвалим – позбавтеся сорочки і оголіть тіло під жакетом.

Чіткі лінії і лаконічний силует Bezmezh підкреслює харизму своєї власниці. Бренд дозволяє залишатися стриманою загадкою у чорному, чи бути святковою зіркою в білому, а можна об’єднати обидва настрої і зробити мікс кольорів. Ті догми, що ми закладаємо в образ, коли надягаємо строгий смокінг з метеликом, транслює бренд Bezmezh.

Філософія марки співзвучна із сучасною етикою: на тобі не обов’язково повинно бути міні, щоб бути жіночною, дівчина і її свобода проявляються навіть в маскулінному одязі, якщо вона чітко проектує свій внутрішній стан на зовнішній світ.

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211