08.11.2021

Support by POUSTOVIT підтримали організацію «Україна без сміття»

Проект Support by POUSTOVIT, особливо відомий своїми колекціями «Лівий/Правий берег з вишитим каштаном Києва» радий підтримати організацію «Україна без сміття» - соціальний проєкт, що створює стійку культуру сортування побутових відходів.

«Ми хочемо привернути увагу до такого важливого проекту, як УБС. Вони були перші в Україні, хто підняв таку непросту тему, це важливо для майбутнього нашої країни. Ми раді зробити свій невеликий вклад у розвиток культури сортування в Україні та піклування про нашу планету» - каже дизайнерка Лілія Пустовіт.

Support by POUSTOVIT переробили свої знакові худі «Лівий/Правий берег» з лімітованого дропу в яких поєднали айдентику УБС та Support. Ці худі були передані як благодійний внесок, що допоможе у холодну пору року зігрітись робітникам першої в Україні громадської станції сортування.

«Такий саппорт — важливий і символічний для УБС. Це додасть і комфорту, і стилю нашій команді. А все це, зрештою, конвертується в приємні емоції, які отримуватимуть відвідувачі станції. Робимо все можливе, щоб станції сортування з'являлися на обох берегах Києва і в інших містах-мільйонниках», — Анна Яблучна, комунікаційниця УБС.

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211