22.02.2021

Складно не звернути увагу: український бренд сумок Bagllet представив нову лінійку Unique

Bagllet - один з перших українських брендів, який фокусується на створенні гарних, але при цьому функціональних шкіряних аксесуарів.


Кожен виріб команда бренду розробляє і виробляє самостійно. Основним матеріалом аж до 2019 року була вінтажна шкіра українського виробництва, яка по своїй фактурі матова і має властивість дряпатися. Аксесуари з такої шкіри «живуть» і змінюються з плином часу. Поступово бренд розширив асортимент матеріалів виробництва, і тепер пропонує вироби з італійської шкіри Тоскана.


Останньою розробкою бренду є лінійка Unique - абсолютно новий напрямок, який складається з трендових моделей сумок і містких рюкзаків. 

У колекції Unique зібрані всі найнеобхідніші форми сумок, які повинні бути в будь-якому базовому гардеробі: кроссбоді, сумки-багети, сумки на плече, а також новинки цього сезону – тоут сумки і моделі для офісу. Особливостями виробів Unique є: структурована форма, чіткі лінії, унікальний дизайн і найголовніше – італійська шкіра тоскана.

Історія бренду почалася у 2013 році з пошуку ідеального гаманця. Не зумівши знайти належний варіант, Женя Бернос вирішив зробити його власними руками не маючи в розпорядженні ніякого обладнання, а тільки шило, нитки та голку.

Фінальний результат так сподобався Женi, що він прийняв рішення створити бізнес-сторінку в соціальних мережах і почати продавати шкіряні аксесуари. За допомогою ефекту «сарафанного радіо» його бренд почав швидко набирати популярність і нарощувати базу клієнтів. Надалі, один з покупців став партнером Жені по бізнесу: разом вони придумали назву Bagllet - поєднання слова bag і закінчення слова wallet, і зараз продовжують розвивати бренд.

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211