19.05.2023

Про свободу, силу і ніжність. Нова колекція українського бренду Kohai

«Живе на землі. Сама не літає. А крила має…»

Попри те, що бренд Kohai вже випустив понад 6 колекцій і вже 3 роки підкорює серця українських жінок, ця колекція — інша.

Це нове бачення української жінки, стиль, в якому є ДНК кожної української дівчини, нові ідеї, які народжувалися в найважчі часи та думки, які давали віру у світле. KRYLA — це про здатність надихатися та відчувати себе живою та сильною за будь-яких обставин та ситуацій.

«Я зрозуміла, що посмішка дитини, запашна кава, прогулянка, ранок, круасан, «дякую» — це все натхнення і привід жити, працювати і підніматись все вище і вище.

Крила — це твоя свобода і саме тобі обирати, як високо і далеко тобі летіти. Ніхто не зможе тебе зупинити і підрізати пірячко, якщо ти сама обираєш свою височінь. І ніхто, і ніщо не зможе тебе заземлити! Останній рік показав, що ми, жінки, здатні на все, притому не втрачати свої «крила», а лише зміцнювати їх і надихати інших. У цій колекції використали тільки натуральні тканини, вперше додали віскозу сатин, щоб додати легкості та блиску. Крила вільних птахів завжди мають свій лоск і саме завдяки сатину вдалось передати цю легкість у виробах. Основними елементами, які доповнюють вироби стала бахрома та сітка, які символізують пір’я та свободу. А вірш легенди української поезії Ліни Василівни Костенко супрводжував і надихав мене на кожному етапі створення», – ділиться ідейна натхненниця колекції KRYLA та бренду KOHAI – Оля Федорущенко.

Колекція KRYLA про можливість бути собою, та не боятись. Про силу жінки, навіть тоді, коли здається сил немає. Про крила, які несуть її назустріч вітру, ті самі крила, які не дають впасти. Нова колекція — наше поривання бути собою, бути чесними.

«Ти можеш бути ніжною, сексуальною, сильною, але боятись і це нормально. Варто пам’ятати, що чесність, гідність та доброта завжди допоможуть тобі пройти все. Це і є твої крила. Цього разу ми йдемо на експерименти і зовсім скоро покажемо нашу нову колекцію в іншому світлі. І українські крила підкорять нові континенти», – розповідає Оля.

Зовсім скоро бренд Kohai розкриє головну ідею колекції і розкаже більше через історію однієї дуже чуттєвої та особливої, але в той же час дуже сильної зіркової співачки.

Фотограф: Владислав Кривохвост

Модель: Марія Мельник

Дизайнер/стиліст: Ольга Федорущенко

Візажист/стиліст із зачісок: Христина Марченко

share
subscribe
ON THE NEWS
+380553332211