27.06.2022

Про любов, сміливість і віру - нова колекція українського бренду Kohai

Поступово українські бренди повертаються до своїх планів і випускають нові колекції. Чи виглядають вони по-іншому? Звісно, так. Чи вкладена в них інша цінність? Звичайно. 

У нову колекцію Kohai закладено багато емоцій і сенсів, незмінними залишились якість матеріалів, виважені моделі та бездоганний крій. Розповідаємо, на що варто звернути увагу в новій колекції та якими речами потрібно поповнити власний гардероб. 

У новій колекції вже традиційно для бренду переважають елегантні та жіночні силуети. Сукні, топи, кардигани, костюми із натуральних тканин. Але тут же з'являються нові фасони, очевидно навіяні війною і новим ставленням до гардеробу. Більш вільні брюки та сорочки, сукні із "сітки" та об'ємні куртки з деніму. Проте, є місце і для міні-суконь з розрізами та міді з вирізами. 

Уся колекція виконана в базових, стриманих кольорах, але в них читається весь спектр емоцій. А серед тканин переважають “літні” матеріали – бавовна, льон, віскоза. Нова колекція присвячена сміливості, впевненості, вірі та коханню. Почуття, які потрібні зараз кожному українцю. 

“Ми весь час проживаємо велику палітру почуттів: радість, смуток, надію, розчарування, віру, співчуття. Які емоції обирати і якими фарбами розфарбовувати своє життя, кожен обирає самостійно. 

Починати потрібно з базових кольорів і поступово додавати яскраві. Як і емоції: згадати про обійми коханої людини, сміх дитини, зустрічі з друзями… Поступово, крок за кроком до гармонії, до щасливого життя. Одяг людини завжди може багато розповісти. Через одяг передаються приховані повідомлення та настрої”, – коментує засновниця бренду Kohai Ольга Федорущенко. 

Частину отриманих коштів від продажу колекції передадуть на підтримку Зоопарка ХІІ місяців, який в перші дні війни знаходився в окупації. Саме в ньому в мирний час Ольга любила проводити час разом зі своїми дітьми. 

Нова колекція Kohai вже доступна в шоурумі бренду, який зараз працює за попереднім записом, та в корнері на третьому поверсі в ЦУМі. 

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211