20.03.2023

ПРИСТРАСТЬ ДО БЕЗПЕЧНИХ, косметичних ІНГРЕДІЄНТІВ, який би відповідав потребам чоловіків та жінок

Бренд Sepai був заснований з єдиним бажанням створити природний, безпечний, чистий та ефективний догляд за шкірою, який би відповідав потребам чоловіків та жінок у реальних умовах сьогодення. 

Іспанська космецевтика SEPAI змінила парадигми індустрії догляду за шкірою. Сучасні лабораторії Sepai досліджують потреби та особливості шкіри і створюють нові формули, які  і лягають в основу всіх засобів. Основна концепція - індивідуальність кожного із нас. Персоніфіковані добавки допоможуть отримати максимальний ефект.

Три найкращих засоби для догляду за шкірою взимку:

CLEANSE - ультраживильний шовковистий очищуючий бальзам для шкіри, який тане при контакті зі шкірою, огортаючи ароматами розкішних парфумів усе обличчя, і видаляє забруднення та макіяж. При цьому шкіра залишається зволоженою та без відчуття стягнутості, оскільки це саме те, що потрібно в період інтенсивних перепадів температур та підвищеної чутливості.

Urban CELEBRITY- ультразволожуюча і регенеруюча сироватка, з активними антиоксидантами для поліпшення кольору шкіри та неймовірним шимерним блиском під час нанесення. Оскільки правильне активне зволоження  - це одне з найголовніших цілей в зимовий період. Окрім базових компонентів у складі, має високу концентрацію ектоїну, який неймовірно працює зі стресостійкістю шкіри - найкращий засіб для вашої шкіри.  

Flawless DARK SPOT - легка сироватка з шовковистою текстурою, яка допомагає мінімізувати появу існуючих пігментних плям і допомагає уникнути появи нових. Помітно зменшує прояв всіх явищ, що викликають втрату однорідності шкіри, включаючи почервоніння і пігментні плями. Шкіра  набуває блиску, однорідності і бездоганності.

Усі продукти бренду Sepai, створені з натуральних інгрідієнтів  без парабенів, силіконів й токсинів, з турботою про шкіру і не на шкоду природі. Ми впевнені, що гармонія - це єдиний шлях до красивого та молодого тіла, особливо актуальний цей підхід саме сьогодні під час повномасштабної війни, коли турбота про свою шкіру стала можливістю хоч на декілька хвилин відволіктись, зняти стрес та повернутись в старе та спокійне життя.

Придбати продукти з лінійки можна на сайті та в інстаграм бренда.

 

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211