29.11.2021

Презентація нової колекції одягу колаборації Riot Division і музичного проекту Koloah в Київському планетарії

Запрошуємо на виняткову подію — презентацію нової колекції одягу Waveform, колаборації українського бренду Riot Division і музичного проекту Koloah, яка відбудеться в Київському планетарії.


Філософія Riot Division передбачає постійний виклик, освоєння нових світів, балансування на межі майбутнього і сучасності. Це одяг для тих, хто дивиться на зірки, шукаючи свій шлях. Waveform — зручні і практичні, але оригінальні речі. Начебто прості образи створені з технологічних тканин, і жодна деталь є зайвою — все функціональне, у всього є своє завдання.
 


Музика для відео презентації була написана проектом Koloah, флагманом електронної музики в Україні. Спільні цінності, forward thinking мислення, бажання розвивати Київ зумовили співпрацю двох митців. Для презентації було створено унікальну звукову хвилю, яка стала символом сумісної колекції.


Музичний перфоманс від Koloah супроводжуватиметься повнокупольним лазерним шоу. Цей візуальний мистецький твір був підготовлений спеціально для цієї події медіа-арт студією Blck Box, які успішно працюють у жанрі віджеїнга і медіамистецтва. Унікальна подія вимагала унікального місця - і Київський планетарій, місце, яке поєднує в собі технології, мистецтво і космос, уможливив симбіоз двох світів — світу моди і світу музики. Саме тут можна мандрувати космосом, залишаючись на землі.

 

 

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211