02.07.2021

Повернення хітів: апсайклінг у новому літньому дропі SAYYA

Хіти повертаються: літній сезон SAYYA відзначають дропом зі знакових дизайнів та принтів минулих сезонів.

Нова колекція цього літа транслює ідею upcycling - повністю створена із принтованих тканин, що використовувались у минулих сезонах. Наприклад, оуверсайз-сорочка пошита з матеріалів SS’18, яка запам’яталася принтами фраз з пісень Мадонни і Девіда Боуі.

А нові шльопанці поєднали в собі дві колекції: “Пташка” і знаковий різнобарвний леопардовий принт бренду.

Лукбук для дропу створили дистанційно фешн-інфлюенсери - друзі бренду: @elena_mandziuk, @tania_dudu, @dasha_rodkevich, @marinamartyniv, @olia_chu.

«Цей дроп став точкою перетину минулого і майбутнього: хіти попередніх колекцій і дистанційно створений лукбук. Ми розіслали наші речі інфлюенсерам і попросили зробити фото, а потім поєднали в лукбук, – розповідає дизайнерка бренду Люба Макаренко. - Вважаю, що ми мусимо бути на часі і бути свідомими, тому вирішили використати стоки тканин і дати їм нове життя».

Одяг цього дропу відзначається своєю універсальністю, бо має речі трансформери: двосторонні шовкові сукні, або сукні і сорочки пошиті у техніці печворк, що мають спеціальний крій і їх можна носити на обидві сторони. Колекція лімітована, а деякі речі унікальні і не повторюються. Для цієї колекції були використані лише натуральні тканини: шовк, бавовна, денім та шкіра.

Дроп лімітований кілько і буде ексклюзивно доступний у шоурумі бренду та онлайн.

 

 

 

 

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211