22.06.2022

Перша українська ресейл-платформа The Originals запустилася в Європі

Перша в Україні онлайн ресейл-платформа з продажу та купівлі люксових речей The Originals тепер представлена і в Європі під назвою ReOriginal.

Особливість маркетплейсу — поєднання всесвітньо відомих брендів та зручного шопінгу. Усі речі, які потрапляють на ReOriginal, проходять аутентифікацію експертами та пристроєм Entrupy, штучним інтелектом з точністю 99,1%. Платформа робить продаж речей максимально комфортним та бере на себе всі процеси: від самовивозу та перевірки до фотографування та доставки.

Вихід на європейський ринок — це не лише розширення географії, а й можливість для українців, які постраждали від війни, втратили майно, роботу та свої статки, отримати нове джерело доходу. Іноземці ж таким чином можуть підтримати Україну в складні часи.

«Ринок України демонстрував стабільний ріст. Ми пропагували екоспоживання та стали найбільшою онлайн-платформою з перепродажу люксових речей, а наші лояльні клієнти — це тисячі людей в Україні та по всьому світу.

Вихід на європейський ринок в цей час особливо важливий. Більшість речей зі стоку належать українським модницям, для яких продаж своїх люксових речей  зараз — це можливість підтримати не лише свою сім’ю, а й інших людей», — діляться Ольга Кедик та Костянтин Костур, засновники ReOriginal.

Щоб ще більше привернути увагу до України та талановитих дизайнерів, ReOriginal пропонують не лише архівні речі. Тепер на сайті доступні нові колекції українських брендів ELENAREVA, BOBKOVA, Katerina Kvit, T.Mosca, A.M.G та ін.

ReOriginal співпрацює з благодійною платформою dobro.ua і розпочав кампанію зі збору коштів для надання гуманітарної допомоги українським дітям, які постраждали від війни. Платформа жертвує частину коштів, а також надає можливість кожному продавцю віддати відсоток від свого прибутку на благодійний проєкт.

Купуйте та продавайте ReOriginal, щоб мати додатковий дохід в складні часи та давати речам нове життя.

ReOriginal

https://reoriginal.com

share
subscribe
ON THE NEWS
+380553332211