23.11.2022

Перша леді презентувала книгу «Довідник безбар’єрності», посібник із коректної комунікації, який надихає

Перша леді України Олена Зеленська разом із партнерами презентувала друкований «Довідник безбар’єрності» – перший посібник із коректної комунікації, який надихає, а не пригнічує.


«Коли цей проєкт започатковувався, було багато питань – і в суспільства, і в мене особисто. Починаючи з того, як правильно звертатися до людини, що має інвалідність, до способів усунути перепони перед цією людиною, щоб вона отримала не лише гідне ставлення, а й гідну роботу, гідну оплату, гідні можливості. Усе це й називається безбар’єрністю. Книга, наповнена ілюстраціями, з використанням конгревного тиснення для відчуття малюнка та шрифту Брайля для людей з порушеннями зору. Видання не для продажу – воно для вивчення, максимального розповсюдження й максимального застосування», – прокоментувала дружина президента України.


На заході перша леді з’явилася у своєму улюбленому двобортному піджаку з вишивкою на грудях авторства українського дизайнера Артема Клімчука, доповнивши його класичними штанями та лакованими туфлями на низькому ходу. Цей елемент гардеробу дружина президента «вигулювала» кілька разів – під час робочого візиту до США та Львова. Цим перша леді демонструє простоту, стриманість та принципи усвідомленого споживання.
«Боротьба, яку веде сьогодні наша країна, – не лише за свободу. Вона за сенси. За етику. За толерантність та взаємну підтримку. За повагу та цінність кожного. Нехай це почнеться із кожного з нас», – додала перша леді.
 

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211