23.01.2020

Новые имена: украинский бренд Vuna

Пока мировой фешен подиум завоевывают уже закоренелые украинские бренды, на местах предшественников рождаются все новые сильные имена, которые вскоре дадут о себе знать, заняв свою нишу среди мэтров украинской fashion-индустрии и не только. Украинский бренд VUNA, лейбл который носит в себе ДНК мускулинных и локаничных изделий, отличительной чертой марки является неординарный крой, идеальная посадка и высокое качество пошива. Чтобы поближе ознакомиться с молодым брендом мы подробно расспросили дизайнеров и основателей VUNA Ольгу Чубату и Александра Жукова, о том как появилась их первая коллекция, о любимых вещах, планах и ценных советах.

Как появилась первая коллекция VUNA? Как вы пришли к созданию одежды?

Ще з 2 курсу університету ми з хлопцем мріяли про власний бренд, але на той момент не вистачало знань і фінансів. В 2016 ми займались бізнесом, від якого не отримували особливого задоволення і я захотіла робити щось для душі. Я почала в’язати на вязальній машинці - шапки і шарфи. А Саша, побачивши, шо мені получається - запропонував продавати вироби. Наші в’язані вироби з італійської шерсті набули популярності в зимовий період і коли настала весна 2017 - ми не захотіли зупинятись і обмежуватись лише в’язаними речима - тому вирішили, що зараз саме час здійснити нашу мрію і ми розробили першу колекцію. До речі назва VUNA - з хорватської "шерсть", в честь наших перших виробів.

Расскажите о ней больше. В чем ее главная идея?

Головна ідея у всіх речах від VUNA - мінімалізм та індивідуальність. У першого бомбера не було навіть застібки і кишень. А наступний костюм, який ми пошили - був класичного крою на підплічниках, але з вставкою з іншої тканини, як символ індивідуальності та бажання відрізнятись.

Расскажите подробнее о техниках и фактурах, которые вы используете.

Для нас велику роль грає якість, тому в більшості виробах закриті шви, і присутня ручна робота. Любимо маскульність, обєми, тому у брючних костюмах чи верхньому одязі обовзяково присутні масивні підплічники. Любимо мінімалізм, тому у виробів зазвичай простий крій.

Любимая вещь бренда VUNA...

У нас з Сашою однакова улюблена річ від VUNA - це наші пуховики. Пошиті з тенселу, який є екологічним матеріалом, універсальна модель, яку можна одягнути як під спорт кежуал і під класичні образи. І матеріали - від хамелеону, який переливається на світлі до чорного лаку

О чем вы мечтали в детстве?

Я мріяла творити. Ще з дитинства точно знала, що буду працювати в творчій спеціальності. Хоча не менше, ніж творчість, я люблю точні математичні науки - це лише допомагає мені в роботі.

 

Какую одежду вы сами любите?

Люблю речі з простим, але цікавим кроєм, підплічники, защіпи, складки - деталі, які заставляють розглядати річ.

 

Чей стиль вы считаете безупречным?

В цьому питанні ми сходимось з Сашою - Хейлі Бібер. В неї неперевершене відчуття стилю, чудовий смак, вміє вписувати у свій гардероб найскаженіші тренди, її образи завжди на висоті - чи то худі з аглі-шуз і масивними сережками, чи брючний костюм з чоловічого плеча.

На ком бы вы хотели увидеть вещи VUNA?

Хейлі Бібер, Кара Делевінь, Белла Хадід, Кендалл Дженнер

 

А какой самый ценный совет вы получали и от кого?

Найціннішу пораду я отримала від тата «все так не буде». Кожен розуміє цю фразу по різному, та для мене основа суть в тому, що все змінюється і не потрібно очікувати від світу чогось конкретного, світ це хвилі вверх вниз, є як взлети, так і падіння. Головне навчитись насолоджуватись моментом тут і зараз і робити те, що приносить найбільше задоволення.

Что помогает вам набраться сил, когда вы устали?

Офлайн режим. Варто просто відключитись від роботи, провести декілька днів вдома, без поспіху і прийняття важливих рішень. Ідеально зіздити в невеличку подорож для «перезагрузки».

 

Путешествия, кино, люди... Что настраивает вас на креативный процесс?

Надихають зовсім різні речі, інколи це просто розмова з друзями, інколи якась подорож чи новий фільм. Я взагалі дуже легко надихаюсь, люблю навчатись, експерементувати і відкрита до всього нового. Ніколи не знаєш, де дізнаєшся щось цікаве. Найбільше всетаки надихають сміливі люди і їхні історії, від людей можна отримати великий досвід і по іншому подивитись на певні речі. Саме для таких людей є велике бажання створювати речі, які будуть відображати їхні цінності, і допомагати проявляти себе.

 

Что в ближайших планах у бренда VUNA?

В планах - відійти від сезонності, випускати речі невеликими дропами. Все в світі іде до свідомого споживання і VUNA підтримує цей тренд, відходячи від трендових моделей, працюючи над якістю і довговічністю виробів.

 С кем бы вам было интересно посотрудничать?

Плануємо запустили ряд колаборацій з іншими брендами та художниками, цікаво було б створити тематичну колекцію. Нам подобається розкривати важливі теми в колекціях, надихатись цікавими особистостями і важливими проблемами суспільства.

поделиться

Популярное

Новости 30.03.2018
Одеться как икона стиля: Хлоя Севиньи распродает свой гардероб
Новости 18.05.2018
Nike создали совместную линейку с дизайнером уличного бренда
Новости 23.02.2019
Главные шоу третьего дня Недели моды в Милане
Новости 05.09.2017
Леди Гага обнажилась для V Magazine и рассказала о трагедии в семье
подписаться
НА НОВОСТИ