09.03.2023

Нові ремінці Apple Watch самі змінюватимуть колір

Apple запатентувала технологію ремінців для розумного годинника з електрохромними властивостями. Згідно з заявою виробника, нові ремінці зможуть приймати різні кольори та комбінації кольорів для відповідності кольору одягу власника. Крім того, ремінець змінюватиме колір для інформаційного сповіщення користувача про інформацію.

“Користувачі можуть побажати мати можливість налаштовувати свої ремінці для годинника, щоб висловити різноманітність та стиль. Наприклад, користувач може побажати ремінець для годинника певного кольору в залежності від вибору одягу, інших предметів, що носяться, навколишнього оточення або інших переваг”, – наголошується в релізі до патенту.

Експерти зазначають, що Apple прагне заощадити гроші своїх клієнтів. Замість того щоб експериментувати з різними ремінцями, придатними для різного одягу, тепер достатньо буде придбати лише один. Хоча відкритим залишається питання, якою буде його ціна?

Що стосується технічної складової нової розробки, то відомо, що деякі або всі нитки ремінця будуть мати електрохромні властивості за рахунок з'єднання з провідником. Патент на нову технологію отримали винахідники, які раніше працювали над дослідженням сенсорних тканин для майбутнього HomePod.

“Вибір кольору можна здійснювати та регулювати, не знімаючи та не змінюючи ремінець годинника. Відповідно, можна відображати різні кольори в різний час, не вимагаючи різних ремінців для кожного кольору або комбінації кольорів”, – прокоментували в Apple.

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211