03.12.2021

Наша місія – сяяти, а місія Ruslan Baginskiy – надати інструмент: Ruslan Baginskiy представляє новий дроп

Наша місія – сяяти, а місія Ruslan Baginskiy – надати інструмент

Український бренд головних уборів Ruslan Baginskiy представляє новий лімітований дроп прикрашених кристалами аксесуарів. Настав час заново легітимізувати блиск та гламур, додавши у рівняння обов’язковий елемент – іронію.

Блиск супроводжує колекції Ruslan Baginskiy з перших сезонів, а одним з перших знакових виробів серії стала baker boy cap, прикрашена ініціалами RB з 64 кристалів – звісно ж, вишитих вручну. Через кілька років, літом 2019-го, дизайнер створив кастомний головний убір для виступу співачки та актриси Жанель Моне на фестивалі Coachella – високий кашкет, прикрашений сотнями кристалів, сяючих на всю каліфорнійську пустелю.

В цьому сезоні Ruslan Baginskiy доводить ідею до абсолюту, повністю покривши кристалами 6 виробів: baker boy cap, берет, балаклаву, ковбойський капелюх, обруч и панаму. Тисячі кристалів, сотні годин ручної роботи, лімітована кількість – проста математика сезону вечірок.

Також в честь запуску дропу Ruslan Baginskiy захватив найбільший LED-екран у Європі, на якому за день до релізу запустилася трансляція тизеру проекту.

 

 

 

 

Оформити попереднє замовлення можна на сайті ruslanbaginskiy.com

 

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211