07.03.2023

Найкращий футболіст планети подарував своїм ігрокам зі збірної 35 iPhone 14 Pros з 24-каратного золота

Ліонель Мессі дотримався своєї обіцянки зробити особливий подарунок усім гравцям збірної Аргентини, яка здобула Кубок світу на Мундіалі в Катарі, що пройшов наприкінці 2022 року.

Найкращий футболіст планети пподарував своїм партнерам зі збірної 35 iPhone 14 Pros з 24-каратного золота. За 35 смартфонів, виготовлених компанією iDesign Gold, Мессі заплатив близько 200 тисяч доларів.

Зазначається, що кожен смартфон отримав унікальне гравіювання із зазначенням імені та номера гравця у збірній Аргентини, а також напис "World Cup Champions 2022".

“Він сказав, що хоче зробити особливий подарунок для всіх гравців та персоналу на честь приголомшливої перемоги, але не хотів дарувати звичайний годинник, тому я запропонував золоті айфони з написами їхніх імен, і йому сподобалася ця ідея”, – прокоментував Бен Бен, гендиректор iDesign Gold.

Збірна Аргентини вперше з 1986 року виграла Чемпіонат світу з футболу, обігравши у вирішальному матчі Францію. Ліонель Мессі додав останню відсутню нагороду у свою колекцію, а також отримав черговий “Золотий м'яч” як найкращий футболіст року.

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211