16.11.2022

MONATIK виділив вже понад 500 000 євро для України

Артист та громадський діяч MONATIK поділився черговими результатами світового благодійного туру “ART Оборона”

Видатний український музикант та артист MONATIK відзвітував за дев'ять місяців повномасштабної війни в Україні, що розпочалася через російську агресію. Спільними зусиллями ART Оборони, партнерськими проектами та особистими коштами вдалося виділити більше ніж 20 мільйонів гривень (майже 500 000 євро) для потреб ЗСУ та українців. 

З перших днів війни MONATIK не тільки займає активну громадську позицію на підтримку України, волонтерить, збирає гуманітарну допомогу та займається просвітницькою діяльністю. Артист також продовжує активну гастрольну діяльність світовим туром “ART Оборона”, що має на меті збір коштів для потреб ЗСУ та українців, що постраждали за час повномасштабного вторгнення. 

Безумовно, MONATIK є одним з найпопулярніших артистів, чиї виступи та поетичні меседжі здатні об'єднати навколо України людей з усього світу. Саме тому, починаючи з 1 квітня артист прийняв рішення, що справа, якою він вміє професійно займатися, може приносити максимальну користь країні. За цей час MONATIK дав понад 50 сольних концертів Європою, виступів в ролі хедлайнера у складі спільних об’єднавчих європейських благодійних турів, фестивалів та вечорів, що спрямовані на збір коштів на допомогу українців. MONATIK також бере активну участь та започатковує благодійні аукціони та запустив соціальну ініціативу “ART During The War In Ukraine”. 

Важливим завданням ART Оборони артист також вбачає підтримання внутрішньої економіки країни, розвиток та підтримку бізнес-структури культури України. Увесь цей час артист співпрацює саме з українськими компаніями (“Virus Music”, “Перша концертна агенція”, “Квартал Концерт” та “Контрамарка”), щоб забезпечити українців робочими місцями, виплатою заробітної плати (це музиканти, звукорежисери, режисери, технічні підрядники, менеджери музичної сфери, діджитал-спеціалісти і тд, що залишилися без роботи з 24 лютого) та, не дивлячись на такі складні часи та умови для нашої країни часи, продовжує сплачувати податки. 

MONATIK: "Я дуже вдячний кожному, хто за весь цей період стає частиною ART Оборони та доєднується до культурного фронту. Я дякую організаторам наших благодійних турів, що в такий складний час нам спільно вдалося зробити наймасштабніший благодійний світовий тур на підтримку України!

Починаючи з 1 квітня я прийняв рішення, що справа, якою я вмію професійно займатися, може приносити максимальну користь моїй любій країні. Саме тому вже 8 місяців поспіль ми даємо благодійні концерти у форматі “ART Оборона” та виступи у спільних соціально-значущих для нашої країни подіях: благодійних вечорах, масштабних відкритих концертах, фестивалях, спрямованих на підтримку України, а також в моєму світовому сольному турі. Спочатку це були камерні, акустичні версії виступів. З часом ми намагалися залучити всіх членів нашої команди, щоб давати всім займатися справою свого життя, а також виконувати улюблену роботу й отримувати заробітні плати всім членам колективу. За цей час було реалізовано більш як 50 сольних концертів, а також підтримка спільних музичних проектів та залучення та об'єднання інших артистів для того, щоб разом робити ще більше для нашої України. 

На цей час “ART Обороною” було зібрано більше ніж 20 000 000 гривень (більше ніж 500 000 євро). Ми продовжуємо постійно підтримувати економіку країни, сплачуємо податки, продовжуємо розвивати культурну складову бізнесу України та співпрацюємо по світовому туру саме з українськими компаніями, щоб забезпечити усіх, кого можемо, робочими місцями. 

Подібні звіти ніколи не були моїми принципами. Весь час я вважав за краще робити гарні справи і не кричати про це. Проте розумію, що несу відповідальність перед кожним, хто приходить до нас на концерти та стає частиною нашого спільного фронту. ART Оборона продовжується! Постійно додатково ми придумуємо активності, що об'єднують і допомагають зібрати ще якомога більше коштів. Так, наприклад, було і з аукціоном перед концертами благодійного туру, що спільно ми організували з UNITED24. Далі ще більше! Все буде Україна!" 

Як і кожного разу після чергового пулу концертів, MONATIK повернувся до України. Артист планує привезти зібрані кошти соціальним фондам, дати низку благодійних виступів у військових частинах, госпіталях, зустрічатися з переселенцями з тимчасово окупованих територій та робити все, щоб підняти моральний дух українців. 

share
subscribe
ON THE NEWS
+380553332211