17.11.2022

Марго Роббі знялася для обкладинки Vanity Fair

Головна героїня нового випуску Vanity Fair стала 32-річна австралійська актриса Марго Роббі, автором фотосесії виступив Маріо Сорренті. Крім фотографій, у журналі представлено ексклюзивне інтерв’ю, в якому актриса розповіла про зйомки у майбутньому фільмі «Вавилон». Прем’єру фільму заплановано на 23 грудня.

У цій кінострічці Марго дісталася роль висхідної ікони Голлівуду 20-х років Неллі Ларой, яку актриса називає дуже близькою їй за духом героїнею. Основним джерелом натхнення для створення персонажа Неллі Ларою у «Вавилоні» стала Клара Боу, ікона німого кіно та секс-символ 1920-х років.

«Це був найбільш фізично та емоційно виснажуючий персонаж, якого я коли-небудь грала. Він вимагав від мене так багато, що розбив мене на шматки, але це безперечно був найкращий досвід у моєму житті», – зізналася актриса.

Як тільки Роббі дізналася, наскільки травматичною була юність Боу, повна насильства та бідності, а також жорстокого поводження з боку її психічно хворої матері, вона зрозуміла, що змусило Неллі втекти у кіно.

«У неї було, напевно, найжахливіше дитинство, яке я можу собі уявити, – каже Роббі. – Ви можете виправдати все, що Неллі робить і говорить у цьому фільмі, якщо уявити, що вона пережила у дитинстві».

Фото предоставлено Vanity Fair

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211