27.05.2023

МІСТО КАШТАНІВ: ONE BY ONE SPECIAL COLLECTION ДЛЯ TSUM KYIV

Який Київ без каштанів? Важко уявити це місто без головного символа, цвіт якого розмальовує вулиці столиці у травні. Білі та рожеві квітки наповнюють життям Київ, створюють особливу атмосферу, і ти розумієш – весна прийшла: час насолоди та неймовірного натхнення.

Саме у травні головне місто країни святкує свій день народження, у пору, коли каштан найбільше вабить своєю красою. Цей символ зображений на гербі Києва, красується на коробці київського торту, жителі міста, що хочуть засвідчити свою любов до Києва, б’ють татуювання із каштановим листям, а дизайнери присвячують йому колекції, як зараз це зробив бренд One by One.

Спеціально до дня Києва лейбл розробив лінійку, яка ексклюзивно буде представлена в столичному ЦУМі. Відмінною деталлю всієї колекції став каштан, що вишитий на кожній моделі одягу.

Зйомка, до речі, відбулася в культовому кафе, що знаходиться на одній з улюблених вулиць киян – Рейтарській. Каштани тут скрізь – у назві, у дворику біля столів для гри у пінг-понг, в оформленні та на стаканчиках.

Колекція одразу асоціюється з духом міста, молодим, яскравим та креативним. Лінійку складають маст-хеви цього літа: костюми-трійки з шортами, легкі сарафани на тонких бретелях та повсякденні костюми з укороченими сорочками.

 

 

share
subscribe
ON THE NEWS
+380553332211