07.06.2021

Літній лукбук Reserved “Arts & Crafts” колекція натхненна рукоділлям та ремеслами

Літній лукбук Reserved висвітлює ключові тенденції літнього сезону. “Arts & Crafts”, натхненні рукоділлям та ремеслами, які зараз часто демонструються на подіумах, об’єднують різні техніки: від в’язання гачком до англійської вишивки.

Асортимент колекції налічує безліч в’язаних топів і бралетів у вінтажному стилі, романтичних блузок з мереживним декором та ажурних суконь, які можна доповнити такими аксесуарами: плетені шапки, великі пляжні сумки або декоративні шльопанці  на танкетці, адже це одна з найважливіші тенденції взуття цього сезону.

Другий ключовий тренд цього сезону- «нова елегантність». Знайомі класичні вирізи отримують сучасний вид завдяки соковитим кольорам та дивовижним деталям. Пропонкємо зробити акцент на класичний костюм, але в трохи об’ємнішій формі і в сміливому помаранчевому відтінку, сорочку з широкими рукавами або сорочку зі сміливими вирізами або маленьку чорну сукню.

В колекції також присутній джинс у невимушеній формі, який ідеально підходить як для прогулянки в місті, так і для прогулянок біля пляжу.

Крім того, лукбук об’єднує такі найважливіші аксесуари цього сезону, як сонцезахисні окуляри у масивній оправі та сумочки зі стьобаними або плетеними текстурами.

Ключові кольори літа? Відтінки помаранчевого, жовто-коричневого та цегляно-червоного поєднуються із сміливими блакитними тонами. Рожевий колір також не менш популярний цього сезону особливо у солодкому, цукерковому та пастельних варіантах.

Якщо білий, то бажано мереживний або вишитий. Чорний? Той, який видає цікаві фактури тканини: плетені, в’язані, мереживні. Цей сезон насичений контрастами, тому ці характерні кольори часто стикаються в одному дизайні, дивуючи сміливим, але веселим ефектом.

Наша барвиста колекція  Reserved Summer 2021 попала в об’єктив одного з найпопулярніших польських фотографів Матеуша Станкевича. Лицем кампанії було обрано датську модель Матільду Бренді. Свою кар’єру вона розпочала ще у 2014 році. Спочатку вона з’явилася в місцевих журналах ( „Elle Danmark” та „Costume Magazine”) і вже через рік з’явилася по подіумах, представляючи колекції Isabel Marant, Acne Studios та John Galliano, брала участь в кампаніях таких брендів, як Giorgio Armani або Celine.

Колекція вже є доступна в стаціонарних магазинах Reserved та онлайн

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211