29.05.2023

L’eskizzo представив нову колекцію, яку присвятили силі та незламності

Украінськии бренд теилорингу L’eskizzo представив нову колекцію, яку присвятили силі та незламності. Натхненням та головним референсом для неї послугував камінь як символ міцності. Його твердість, округлі форми та натуральні відтінки знайшли своє відображення у новому, досить незвичному для бренду, релізі.

Характерні для себе стримані форми та лінії L’eskizzo поєднав з більш плавними. Основними елементами капсули стали: спідниця максі та топ-бра, виконані в техніці кроше, сукня-сорочка з геометричними рукавами й приталеним силуетом, кроп-кейп з декоративними ґудзиками, і звичайно ж ідеально скроєні костюми, які є візитівкою бренду.

Для створення капсули використовували високоякісні натуральні матеріали — льон та шовк. Кольорова гама представлена спокійними відтінками білого, бежевого, коричневого, чорного й блакитного, а акцентами стали ґудзики у вигляді каміння.

“Наша нова колекція уособлює снагу, міць та силу стихії. Ми звертаємося до каменю, як до талісмана, й камінь дає нам відповіді”, — розповідає Світлана Філюк, креативна директорка бренду.


Частиною капсули The stones’ answer також стали перші в історії марки прикраси — чокер та підвіска з імітацією каміння неоднорідної форми, що отримали назву Stone necklace.Photo: Денис Маноха

Стиль: Влад Аскеров

share
subscribe
ON THE NEWS
+380553332211