22.03.2023

L’eskizzo представив колекцію SLOVA SS’23, який був відзнятий у бібліотеці Київської політехніки

Украінськии бренд теилорингу L’eskizzo представив колекцію SS’23, яка отримала назву SLOVA. Лукбук до неї був знятий у бібліотеці Київської політехніки та передає естетику 70-х років, епохи, коли друковані слова були так само важливими та актуальними, як діджиталізовані слова сьогодні.

Головним тематичним референсом для колекції стали вірші українських поетес Олени Теліги та Лесі Українки, класиків, слова яких актуальні для українців сьогодні.

Їхні рядки бренд використав для створення принтування шалику, головного аксесуару колекції.

Основою структури капсули став костюм як головний елемент пауер дрессінгу. Бренд є вірним своїм головним кодам, використовуючи у крої елементи класичного чоловічого костюму. Нетоксична маскулінність образів дозволяє прихильницям бренду сміливо та впевнено вирішувати повсякденні виклики.

“Ми хотіли, аби гардероб наших клієнток відображав іхні амбіціі. Одяг із колекціі можна носити на щодень, при цьому не відчуваючи себе недостатньо вбраним або ж занадто вбраним,” – розповідає Світлана Філюк, креативна директорка бренду.

Окрім костюмів, у колекції присутні варіативні доповнення до гардеробу, як, наприклад, коротка жилетка з костюмними бортами, яку можна носити і поверх сорочки, і як нестандартне нашарування до костюму.

В капсулу включені дві сорочки: класична і кроп-варіант, що додає виробу зухвалості та сексуальності. Навіть брюки в колекціі трансформуються у спідницю, яка є своєрідним конструктором: іі можна пристебнути, як додатковии елемент.

Основні кольори колекції — класичні спокіині відтінки бежу, графіту, попелу, з несподіваним спалахом неонового зеленого.

Photo: Денис Маноха

Стиль: Влад Аскеров

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211