09.12.2021

H&M продовжує досліджувати циркулярний підхід із ультрасучасною колекцією Innovation Circular Design Story

Колекція Innovation Circular Design Story - це найновіша капсула в рамках концепту Innovation Stories, присвяченому далекоглядним ідеям та інноваційним розробкам у сфері сталої моди. Колекція надійде у продаж 9 грудня ексклюзивно в ТРЦ River Mall. Ця колекція знаменує собою появу Circulator – інструменту циркулярного дизайну H&M. Він розроблений з метою допомогти дизайнерам H&M створювати товари, що підходять для економіки замкнутого циклу, та поглянути на довговічність одягу по-новому. Circulator допоможе компаніям та дизайнерам зробити моду більш сталою та мінімізувати вплив на навколишнє середовище. Інструмент все ще знаходиться на початковій стадії розробки та розвиватиметься далі завдяки співпраці та практичному застосуванню.

Кожен предмет у колекції Innovation Circular Design Story створений з метою максимального використання та можливості вторинної переробки. Предмети в колекції універсальні та багатофункціональні; оверсайз-піджак також можна носити як сукню, брюки можна стилізувати зав'язками на щиколотках, а піжамний костюм для вечірки складається із двох речей, які можна носити окремо. Команда дизайнерів розглянула як зовнішній вигляд кожної моделі, так і її деконструкцію; речі можуть бути адаптовані для повторного використання або розібрані для переробки, звідси й застосування таких інновацій, як розчинна нитка. Ще один акцент був зроблений на виготовленні предметів виключно з одного матеріалу, моноволокна, щоб спростити переробку.

«Коли ми говоримо про циркулярність, у людей у голові виникає певна картина. За допомогою Innovation Circular Design Story ми хотіли показати, що можливо створити яскраву, модну колекцію, при цьому дотримуючись принципів циркулярності. Ми хотіли показати нові можливості та подарувати людям надію», - Каже Енн-Софі Йоханссон, креативний консультант H&M.

Колекція є святом дизайну та самовираження - яскравих кольорів та принтів, що підходять для зустрічей з друзями та вечірок, де панує відчуття свободи, задоволення та втечі від реальності. Колекція відображає широке коло людей, які купують H&M, їх багатогранні особистості та характери. Різноманітність активно проявляється в типах одягу: від толстовок і брючних костюмів до піжам для вечірок і суконь в паєтках. У принтах є данина поваги до цифрового світу та естетики технологій. І все ж таки, колекція черпає натхнення в класичних модних елементах, які збереглися з покоління в покоління: горошок, банти, оборки, рюші, жаккард, паєтки. Кольори у колекції Innovation Circular Design Story яскраві та потребують уваги. Ключова історія – це діапазон червоного та рожевого: від м'якого кольору жувальної гумки до шокуючого рожевого та червоного. Є в колекції також класичні білий та чорний.

«Ця колекція для тих, хто справді любить моду та дорожить своїм одягом. Всі моделі універсальні, створені для того, щоб їх можна було носити по-різному, а також ділитися ними, передавати їх та пізніше переробляти», - Коментує Елла Соккорсі, концепт-дизайнер H&M

Жіноча колекція Innovation Circular Design Story у продажі з 9 грудня ексклюзивно в ТРЦ River Mall.

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211