23.11.2022

Двадцятирічні: Liza Arfush – про молоде покоління, Київ та майбутнє для Vogue.ua

Попри перебої з електрикою, постійні повітряні тривоги та комендантську годину – Київ і далі живе. Особливою енергією його заряджає молоде покоління, яке залишилося в місті та з перших днів повномасштабного вторгнення підтримувало нужденних і не припиняє цього робити сьогодні. Як зараз почуваються двадцятирічні, які місця дарують їм сили та як бачать майбутнє України, нам розповіла модель Liza Arfush, що приміряла в кадрі речі з останніх колекцій українських дизайнерів та аксесуари, натхненні українською культурою і спадщиною.

Ліза Арфуш

День Х

У ніч на 24 лютого я була в лікарні на Севастопольській, куди ми приїхали десь о другій годині ночі. Вона була порожньою зовсім, а медсестри ще не надто втомленими. Мене швидесенько прокапали і я поїхала додому, відчинила двері в під’їзд — і почула вибухи. Перші думки — зібрати всю родину разом. Перші реальні дії — впасти в істерику. Потім я почала думати, а як там медсестри й лікарі? Страх минув за секунду.

Пальто bibliotheque nationale, сумка та пояс Podyh, взуття ikos

Київ

Я залишаю Київ у собі. Немає у світі міста ріднішого, немає у світі міста кращого за Київ. Я поки тут, дихаю ним на повні груди, прокидаюся зранку й дивлюся просто на місто. Я його так люблю і я всюди його шукатиму. Київ я бачу усміхненим, незламним, нескореним, пронизаним коханням та охопленим однією мрією. Змінилося все, як раніше вже не буде, мені пощастило бути частиною відродження свого міста – відчуваю, як змінююся з ним. Також я відчуваю, як змінюються разом з ним усі, все навколо. Цього року я побачила найгарнішу осінь у Києві.

Жилет, штани, намисто, все — Podyh

Двадцятирічні

У тебе є дім — і його намагаються в тебе забрати, а також відібрати національність і життя. Звісно, ти боротимешся у відповідь. Як з'ясувалося, твій дім — це не лише будівля, це вся твоя земля, до самих її кордонів. У нас зараз єдиний ворог, з яким ми боремося у своїх полях і містах, допомагаємо військовим, проводимо збори. Слава Героям!

Жакет, штани, все — A.M.G.; спідниця, Podyh; туфлі, Ikos; крайка, Julia Bryl

Вік не має значення, кожен допомагає як може, підтримуємо одне одного, намагаємося дарувати усмішки й не занепадати духом. Наша зброя — ми самі. Українці! Україна! Я вдячна нашим героям за все, що вони роблять. Вони найкращі, а ми переможемо. Вірю в наші Збройні Сили. Тільки подивіться, скільки 20-річних хлопців на фронті. Я просто вдячна їм за кожен день. Головне пам’ятати, що Україна починається з тебе.

Коріння

Наше коріння міцне й цікаве. Для себе я відчуваю потребу перейти на українську мову. Це база. Нині я вивчаю історію українських прикрас і бісерних схем, вони тонкі й легкі, як павутиння, і можуть бути абсолютно різних кольорів, фігур і настроїв.

Намисто, майстерня прикрас ручної роботи — Зелені Пацьорки

Більше читай за посиланням на vogue.ua

 

Над проєктом працювали:

Фото: Данило Кайстро @danilkaistro

Стиль: Анастасія Яценко @yatsenkoo

MUA/Волосся: Алекс Чекрізова @alex_chekrizova

Асистент фотографа: Самір Корнієвський @samirkornievskyi

Продюсер: Wild Hunters Agency @wildhuntersagency

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211