24.06.2022

Дроп «Пишаємося» від ALTER REBEL

Оновлений бренд ALTER REBEL (раніше Demchak) презентує свій перший дроп, присвячений українському народу, закоханому у свою велич.

До дропу ввійшли футболки з поезією Василя Симоненка та абстрактною картиною «Козак журби не знає» художниці Юлії Грядовкіної. Хотілось створити повсякденні та невимушені літні образи, тому футболки було доповнено легкими спідницями.

Ренесанс культурної спадщини.

2022 рік без перебільшення продовжує бути переломним для України і їі народу. Новий погляд на спадщину, переоцінка сучасних цінностей, а також по-особливому сентиментальне відчуття гордості — бути українцем. Кожен з нас знаходить в собі ті якості та емоції, котрих раніше не відчував. Той самий внутрішній бунтарський дух до навколишнього і шану до всього рідного.

Новітня історія, яку ми проживаємо наразі, змусила велику кількість населення перевернути світогляд догори дриґом. Спонукала ще більше пишатися нашими культурними надбаннями, а також поціновувати мистецтво сучасності.

Перша глава бренду.

У першому дропі ми звертаємось до української естетики у різних її проявах.

«Ми вважаємо, що мистецтво минулого та сучасного створює потужний тандем, котрий і став основою першого дропу оновленого бренду», — пояснює дизайнерка бренду, Ольга Демчак.

Дроп «Пишаємося» ґрунтується на основі двох характерів — патріотичної гордості бути українцем та інтимного відчуття натхнення та наснаги. Пишаємося творити історію разом.

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211