30.11.2021

Добре серце: бренд OLIZ створив благодійну хустку в підтримку ініціативи #ЩедрийВівторок

Бренд OLIZ разом з командою благодійного фонду Zagoriy Foundation долучилися до міжнародного благодійного руху #ЩедрийВівторок в Україні. Це день, який надихає мільйони людей робити добрі справи та популяризує культуру благодійності.

“Ми раді стати частиною ініціативи і презентувати хустку «Добре серце». 15% від продажу цієї хустки ми передамо до громадської організації «Відчуй», яка системно займається допомогою та соціальною адаптацією людей з порушеннями слуху”, —  коментує засновниця OLIZ Христина Зборошенко. 

До колекції увійшла хустка з італійського шовку з принтом на якому дизайнер бренду творчо переосмислив символ Щедрого Вівторка — серце. Хустка представлена у трьох розмірах 45х45 см, 65х65 см та 100х100 см. OLIZ та Zagoriy Foundation сподіваються, що цей аксесуар зможе нагадати всім, що творити добро легко. Вартість хустки від 2200 до 5200 гривень. Придбати благодійну хустку можна на сайті бренду.

Довідка:

Благодійний фонд Zagoriy Foundation був створений у 2015 році Глібом, Катериною та Володимиром Загоріями для реалізації благодійних проєктів. Zagoriy Foundation системно впроваджує накопичений поколіннями сім'ї Загорій досвід благодійництва. Місією фонду є розвиток культури благодійності в Україні. В цьому напрямі фонд впроваджує сталі проєкти й окремі активності.

 

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211