08.11.2022

Даша Астаф’єва озвучить книгу Кирила Поліщука «Пташиний цвинтар»

Даша Астаф’єва у співпраці з видавництвом LAURUS озвучить книгу молодого письменника з Кропивницького Кирила Поліщука «Пташиний цвинтар».

«Наша перша книга у роботі. Чому саме вона? Банальніше не скажеш. Але тут усі ми. Разом живемо, разом намагаємося не думати про смерть. І автор нам допомагає кожним новим оповіданням змінити ставлення до неї. Хтось в мені завжди тихенько радіє, що тут, у надрукованому всесвіті все набагато складніше та заплутаніше, аніж у нашому сьогоденні. Іноді цього «хтося» мені хочеться вишкребти і придушити. Іноді я його так соромлюсь і боюсь, що нічого не лишається, як взяти за руку і з кожною новою літерою виводити у бік світла, наче сліпу дитину», – написала Даша в соцмережі. 

Співачка сподівається, що ця дебютна збірка Кирила Поліщука з восьми пов’язаних між собою оповідань дуже сподобається її шанувальникам, як і їй самій: «Я буду не я, якщо ви не полюбите цю книжку як полюбилася вона мені. Не проживете кожен куточок думок та сповідань. Дочекайтеся разом із нами». Книга «Пташиний цвинтар» розповідає про звичайне життя сучасних людей, їхнє дорослішання, здобуття досвіду та самоусвідомлення, які відбуваються в антиутопічній реальності із сюрреалістичними елементами. Спільний мотив видання – птахи, які виступають у творах головними і другорядними персонажами, символами.

 

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211