20.12.2021

Чому потрібно хоч раз побачити льодове шоу «Секрет Зуву»

Osocor Winter Residence та AMAconcert, які минулого року подарували киянам та гостям міста льодове шоу «Чаросвіт», цього разу теж приготували безліч надзвичайних сюрпризів. Безпрецедентне шоу «Секрет Зуву» – найголовніший із них. Воно пройде 26, 27, 28, 31 грудня та 1, 2, 3, 7, 8, 9, 15, 16 січня. Чому ж ніяк не можна пропустити це шоу? 


Побувати в легендарному Гоґвортсі

Osocor Winter Residence цього року – це незвичайно-магічне місто Хогвартс, в якому Гаррі Поттер та його друзі пізнавали ази магії. Тут кожен зможе відчути себе одним із чарівників-початківців, випробувати сили в магічних ритуалах і чудово розважитися на зимових атракціонах. А завдяки шоу «Секрет Зуву» – повністю поринути у пригоди фантастичних звірів та стати героєм казкової історії.

Ближче познайомитися з найзагадковішою твариною Поттеріани

Зуву –  це добра кішка, яка має розмір слона, з хвостом більше тулуба. Але його грива спалахує, коли Зуву хтось розлютить. Ця незвичайна істота з’являється тільки в одному епізоді Поттеріани. Тому з нею у фантастичному світі пов'язано безліч питань та таємниць. Побачивши феєричне шоу від Osocor Winter Residence, ви, як ніхто і ніколи, наблизьтесь до секретів чарівної Зуву.

Це єдине льодово-циркове шоу в Україні на честь 2022-го

Найшикарніша в Україні льодова арена (площа – 800 квадратних метрів) плюс найкращі фігуристи та артисти цирку з усієї України дорівнює унікальна вистава. Osocor Winter Residence разом із AMAconcert вдається робити такі безпрецедентні шоу, яким навіть аналогів у нашій країні не існує. Минулого року вони здивували глядачів спектаклем «Чаросвіт». А цього – знову на честь приходу Нового року представляють єдине в Україні льодово-циркове шоу.

Видовищне поєднання найдивовижніших видів мистецтва в одному шоу

Фаєр-шоу, льодовий балет, акробатичні трюки, повітряна гімнастика, філігранна драматургія та грандіозні арт-декорації – казкове льодове шоу на межі людських можливостей, де артисти професійно ризикують життям. Лише у «Секреті Зуву» ви можете побачити такий надзвичайний філігранний сплав різних видів мистецтва.

Вау! Це, напевно, єдине, що ви зможете сказати, відчувши адреналінову естетичну насолоду від розгадування «Секрета Зуву».

Інтерактивний квест для повного та веселого залучення

«Секрет Зуву» розпочнеться для глядачів із інтерактивного квесту. Такий незвичайний старт шоу розворушить ваші мізки та азарт – і зробить повноцінними учасниками казки про «Секрет Зуву».

Незвичайне занурення в атмосферу свята

А головне, в результаті цієї пригоди – ви з головою поринете в атмосферу свята та розваг, які повністю відривають від нудної побутової рутини кожного дня. «Секрет Зуву» гарантує: як у дитинстві, ви наберетеся віри в чудеса та зимове чарівництво… Що ж після такого саме те – розслабитися й випити вершкового пива в «Три  мітли».

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211