15.02.2023

Це повинен знати кожен: як обрати найбільш якісну та корисну Омега-3?

Про користь жирних кислот Омега-3 знає певно кожен. Вони піклуються про здоровя шкіри та волосся, допомагають підтримувати гарний настрій та високий рівень енергії, покращують обмін речовин та гормональний фон. Найзручніший спосіб отримувати достатню їх кількість — приймати Омега-3 в капсулах. От тільки не всі Омега-3, що продаються в аптеках чи мережі, добре засвоюються організмом та відповідно — приносять максимум користі. Як обирати добавки, які будуть ефективними — розповідаємо в статті.

Звертайте увагу на те, з якої риби виготовлені добавки

Вважається, що рибячий жир, отриманий із дрібної риби більш безпечний, аніж з великої, бо дрібна не встигає накопичити важкі метали. Та насправді це просто найдешевша та найменш якісна сировина.

Сучасні технології очищення досягли такого рівня, що у жирі з великої риби шкідливих речовин залишається у рази менше, ніж в овочах із супермаркету.

Тому радимо переглядати склад Омега-3 при виборі добавки та надавати перевагу жиру із великої риби дикого вилову. Це має бути зазначено на упаковці. До прикладу, український бренд Perla Helsa вказує назву риби, з якої виготовили жир, відразу у назві продукту, а також у складі.

Вивчайте склад, інгредієнти та термін придатності

Риб'ячий жир із дрібної риби — це суміш із різних сортів та різних частин риби, без потрошіння. Така сировина швидко псується. Тому до складу такого продукту додають консерванти та ароматизатори. Наприклад, токоферол, який часто вказують у складі під назвою «Вітамін Е», або ж ароматизатор лимону.

Тож радимо перевіряти рядок «Ingredients». У складі не має бути нічого, крім капсули й самого жиру. Наприклад, Омега-3 з Тріски від Perla Helsa в інгредієнтах має лише сировину — жир із печінки тріски, та складові капсули — желатин і гліцерин.

Важливий момент: якісний риб’ячий жир зберігається протягом 2 років з моменту капсулювання.

Перевіряйте походження сировини та спосіб її очищення

Вагомий плюс — коли виробник вказує регіон, де виловлена риба. Одна з країн, де виготовляють якісний рибячий жир, — Ісландія. Вона входить у ТОП-3 країни за рівнем екології, а вилов риби контролюється на державному рівні та офіційно дозволений.

Після отримання риб’ячого жиру сировина має пройти необхідні ступені очистки. Добре, коли це підтверджено сертифікатами якості.

Обирайте зручне фасування

Сьогодні можна знайти Омега-3 в формі капсул у баночці, блістерах, у рідкому вигляді та у формі желейних цукерок. На якому із варіантів краще зупинити свій вибір?

Желейки часто містять синтетичні домішки. В Омега-3 у рідкій формі виробники додають ароматизатори та консерванти, бо при щоденному використанні жиру з пляшки він швидко окислюється.

Капсули у цьому плані — краще рішення. Часто вони досить великі, тому комусь можуть приносити дискомфорт при ковтанні. У такому разі зручніше буде обрати маленькі капсули і приймати по декілька на день.

Відповідальні виробники для того, аби капсули не піддавалися впливу зовні (повітря, вологи, тощо) пропонують капсули Омега-3 в блістерах. Бо у випадку з баночками, вони можуть злипатися та твердіти. До того ж блістер зручно брати з собою.

Перевірте Омега-3 на смак

Остаточно переконатися у тому, що ви обрали дійсно якісну Омега-3, можна просто розкусивши капсулу. Продукт із якісним складом матиме приємний смак червоної риби або несолоної червоної ікри. Це 100% показник якості.

Тож, аби отримати максимальну користь від прийому Омега-3, завжди звертайте увагу на склад, походження риби, фасування продукту та його смак. Обирайте лише найякісніше для себе!

А якщо вам потрібна додаткова консультація, можете звернутися до Perla Helsa, українського бренду вітамінів та добавок, який пропонує лише найякісніші продукти для краси та здоров’я, виготовлені із натуральної сировини преміум-якості з Європи.

share
subscribe
ON THE NEWS
+380553332211