24.05.2023

Бренд GUDU представляє UPCYCLED DENIM CAPSULE

Бренд GUDU представляє UPCYCLED DENIM CAPSULE, у якій дизайнер Лаша Мдінарадзе продовжує працювати з вінтажним денімом

Увійшли до колекції різноманітні джинси, в яких денім поєднаний з трикотажем, куртки та тренчі, а також футболки для зручної стилізації.

"Вже кілька сезонів поспіль я звертався до вінтажного деніму і давно хотів зробити колекцію, де саме він буде головним, - розповідає Мдінарадзе. - Без деніму неможливо уявити сучасний гардероб, він легко поєднується абсолютно з усім і підходить всім".

Цю ідею різноманітності дизайнер продовжив у рекламній кампанії до колекції  – денім GUDU приміряють люди різного віку, зовнішності та фігури.

Ще одна мета UPCYCLED DENIM CAPSULE – дати нове життя якісній сировині і не використовувати ресурси нашої і без цього виснаженої планети.

"Найчастіше ми перестаємо носити речі, коли вони втрачають для нас свою візуальну привабливість і актуальність. При цьому сам матеріал залишається якісним і здатен легко прослужити ще дуже довго, – додає дизайнер. – Тут же ми створюємо джинси із сучасними пропорціями та посадкою, придумуємо цікаві деталі та показуємо як і з чим їх можна поєднувати”.

Колекція UPCYCLED DENIM CAPSULE лімітована і представлена ексклюзивно у київському ЦУМ.

 

 

 

  

share
subscribe
ON THE NEWS
+380553332211