28.05.2023

Бренд BEVZA до Дня Києва представив сумку у вигляді жетону метро з київським каштаном

Присвячується Дню Києва 2023

Минулого року BEVZA випустили дроп знакових прикрас до дня Києва з найголовнішим символом міста - каштаном. Цього ж року, продовжуючи тему символізму та надихаючись ретро супрематичними візуальними посиланнями, Світлана Бевза створила сумку “Kyiv Chestnut bag” у вигляді жетону метро з традиційним київським каштаном.

Сумка виконана з натуральної шкіри у чорному кольорі та з натуральної замші у коричневому.

За більше ніж рік повномасштабної війни, ми ще більше цінуємо свободу та можливість вільно дихати у столиці, проте київський метрополітен все ще продовжує бути рятувальним сховищем для багатьох місцян під час повітряних тривог та масових обстрілів.

Ми хочемо, щоб символ Києва жив не тільки у буремні часи, а й в майбутньому, даруючи той незламний дух кожного українця поруч.

Цитата Світлани: "Минулого року ми представили кулон у вигляді жетону і він вже став улюбленою прикрасою серед киянок по всьому світу. Сьогодні я хочу знову нагадати всім про наше рідне місто, я дуже хочу, щоб ми всі дочекалися часів коли можна буде святкувати день Києва без остраху на вулицях. Я хочу щоб ми завжди пам'ятали про наше рідне місто, про його історію і завжди ставилися до нього з любов’ю”.

Кадри зроблені командою BEVZA під час прогулянки Києвом.

share
subscribe
ON THE NEWS
+380553332211