18.02.2021

BEVZA Fall21 у рамках NYFW: натхненням колекції стала ключова фігура української історії – княгиня Ольга

Глобальні зміни після пандемії стали поштовхом відкриття нової глави для кожного з нас, починаючи від поглядів на моду, життя і сприйняття цього світу в цілому. Створюючи цю колекцію і готуючись до її презентації, ми вирішили зробити сам показ повністю в білому просторі, який нагадує чистий аркуш паперу, видаливши непотрібне і підкреслюючи найважливіше. Чистота фону символізує надію на майбутнє і те, що воно може нам принести.

 

BEVZA продовжує розповідати про українську культурну спадщину та цінності через колекції. Натхненням колекції FW21 стала ключова фігура в українській історії – княгиня Ольгу (890-969 р.), яка правила нашою країною в 10 столітті, коли права жінок не враховувалися.

Володіючи приголомшливими здібностями стратегічного мислення і далекоглядністю, Ольга була зразковим прототипом для сучасної жінки. Колекція BEVZA Fall21 уособлює унікальну жіночу силу і підкреслює той факт, що жінки, крім своєї неймовірної краси, ще володіють мужністю і силою здатною змінити хід історії. Саме тому головний убір княгині Ольги був узятий за основу при розробці специфічного крою балаклави –  ключового елемента колекції.

 

«Крій балаклави є особливим, так як він символізує значимість та цінність наших жінок, яких уособлює княгиня Ольга. Крім того, зручна в'язана балаклава зроблена в нашому ключовому кольорі – білому», – говорить Світлана Бевза.

 

Окрім балаклави, одним з основних символів нової колекції є колоски, які також стали уособленням Нового початку. «Все, що приносить вам життя, безпосередньо залежить від ваших зусиль. Символіка колоска відображає щось хороше і цінне, що ми отримуємо в результаті, і ті зусилля, які ми докладаємо», - Світлана Бевза.

 

У своїх колекціях BEVZA продовжує використовувати екологічні технології і перероблені матеріали. Наприклад, меланжевий кейп зроблена з перероблених пластикових пляшок, а в’язані вручну жилети - з перероблених тканин попередніх колекцій бренду BEVZA. У новій колекції ми створили “шубу”, яка виготовлена з волокон конопель, вирощених і вироблених в Україні.

 

Як основу формоутворення цієї колекції ми вибрали трикутник, надихнувшись традиційною українською хусткою. Трикутник проявляється у формах фронтальних кишень, жакетів і кейпу. Також, у формі поясних сумок та спідниць.

 

Головною музичною темою саундтреку показу стала знана у всьому світі мелодія “Щедрик”, написана українським композитором Миколою Леонтовичем в 1916 році.

Відео: Режисер - Ігор Стеколенко, Арт Директор - Світлана Бевза, Продюсер - Марта Родіонова, Оператор - Володимир Шкляревський, Музика - Настя Воган, Макіяж - Світлана Римакова, Зачіска - Павло Лотнік

 

Фото: Антон Кулаковський

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211