14.11.2022

Бенксі завітав до України, перша світлина, яка з'явилась в акаунті художника після року мовчання

Бенксі - сучасний, вуличний художник завітав до України. Зруйнована, самотння будівля у Бородянці, що понад місяць перебувала під окупацією росіян, зацікавила відомого автора. На стіні з'явилось графіті дівчини-гімнастки, що стоїть на руках. Також, цю роботу Бенксі опублікував у власному інстаграм-акаунті, підтвердивши її авторство. Графіті Бенксі у Бородянці хочуть огородити склом та взяти під охорону.

Кілька тижнів тому робота, що за своїм стилем нагадує графіті Бенксі, з'явилась на Майдані Незалежності – це зображення двох дітей, які граються ніби на гойдалці, але це не гойдалка, а металевий протиоборонний їжак.

На іншій роботі в стилі Бенксі, про яку художник не заявляв, зображено чоловіка, схожого на Володимира Путіна, якого прийомом дзюдо перемагає маленький хлопчик. Це посилання на те, що президент РФ дзюдоїст. Цей малюнок помітили на одній із пошкоджених будівель у тій же Бородянці. 

На ще одному малюнку, який, швидше за все, теж створив Бенксі, зображено гімнастку з пов'язкою на шиї. Над діркою у стіні однієї з будівель в Ірпені вона виконує вправу з гімнастичною стрічкою.

У селі Горенка, Бучанського району також помітили характерне графіті. На стіні зруйнованого житлового будинку з'явилося зображення чоловіка з довгою бородою, що приймає ванну.

Український фотограф Саша Маслов виявив ще одне графіті у Гостомелі. Він навіть метнув Бенксі у своєму пості. На стіні будинку, що вигорів, з'явилося зображення людини в халаті з одягненим на голову протигазом і вогнегасником у руках.

 

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211