30.05.2023

Базові речі на щодень з нестандартними елементами дизайну в новій колекції selera

Мінімалізм форм та натуральні еко-матеріали стали основними атрибутами нової колекції марки selera. Перший після релончу бренду реліз є утилітарним гардеробом літнього сезону. До нього увійшли базові речі на щодень з нестандартними елементами дизайну.

Натхненням для колекції стала глина як сирий матеріал, що може набувати різних форм і станів. Кольорова гамма колекції відповідає концепту і складається з молочних, теракотових, коричневих кольорів та відтінків чорного.

“Референс глини для цієї колекції - алегорія до українського народу. Кожна людина зараз пройшла через вогонь та воду, і стала опаленою та міцною. Але ми так само здатні повертатися в стан пластичності та співпереживати іншим, змінюватися, але все одно бути собою,” - розповідає Валерія Семчук, дизайнерка бренду.

Для обробки країв молочного костюму з бавовни був використаний вогонь, так само, як гончар обробляє своє вироби вогнем для збереження їхньої форми. В лінійці також представлені прикраси з глини, які доповнили луки та продемонстрували безмежність можливостей цієї сировини.

Головною цінністю для бренду є концепт slow fashion. Речі марки це підтверджують: їхній дизайн є поза трендами, як, наприклад, у пальто-трансформера, яке можна носити ще і як коротку куртку, і як жилет. При цьому матеріали, використані для створення колекції, не шкодять довкіллю.

Дизайнерка використовує тканини з волокон кропиви та конопель, які здавна використовувалися у традиційному українському ткацтві та є наздзвичайно природніми для носіння. Для посилення тактильних вражень та створення оригінальних форм також використовувалися тканини із залишків текстильних стоків: необроблений джинс, віскоза, шовк, вовна.

Навіть папір для бірок є біорозкладаним і містить насіння квітів. Бірку можна посадити і насолоджуватися квітами чорнобривців або петунії.

Марка заснована у 2020 стилістом Валерією Семчук. Колекції бренду випускаються у форматі лімітованих капсул, у яких кожен образ має порядковий номер. Фірмовими елементами бренду є оверсайз сорочки, блейзери та сукні з вирізами, які ідеально підходять на щодень незалежно від сезону.

share
subscribe
ON THE NEWS
+380553332211