03.12.2021

Андре Тан: «Фестиваль «SMART FASHION DAY» - дизайнерське бачення старих речей»

 

2 грудня у Klitschko Expo відбувся фестиваль «SMART FASHION DAY» – унікальний проєкт Академії ANDRE TAN і ТМ Perwoll, який покликаний нагадати про важливу екологічну проблему і показати, що друге життя речей з нашого гардеробу не тільки реальне, а й може бути прекрасним у своєму втіленні.

Наразі екологічна ситуація планети дає чимало приводів для занепокоєння. Варто додати, що за останнє десятиліття людство усвідомило весь масштаб можливої трагедії і внаслідок цього досягло серйозного прогресу у плані усвідомленості проблеми та активності. Незважаючи на всю шкоду, яку вже завдано нашій планеті, ще достатньо шансів, щоб не погіршити ЕКО-ситуацію в XXI столітті.

У рамках заходу, 17 молодих дизайнерів втілили у життя свої креативні ідеї, щоб своїми конкурсними роботами привернути увагу громадськості до найважливішої проблеми сучасності та показати, що Slow Fashion – це не тренд, а наше майбутнє! Адже розумне споживання – це відповідально, красиво та завжди на піку моди.

У складі журійської колегії – представники fashion-індустрії України. Андре Тан – відомий український дизайнер, Олександра Какуріна – керівник Департаменту по роботі з дизайнерами Ukrainian Fashion Week, керівник Національного конкурсу молодих дизайнерів одягу «Погляд у майбутнє», Ірина Татаренко – шеф-редакторка «MARIE CLAIRE», Юлія Хромцова – шеф -редакторка сайту HDFASHION.TV та фешн-редакторка журналу «PINK», Валерія Гузема – українська дизайнерка, засновниця ювелірного бренду та креативна директорка Guzema Fine Jewelry, Аліна Шаманська – блогерка, інфлюєнсерка та громадська діячка, а також Діана Глостер – співачка, акторка та блогерка.

«Дуже важливо усвідомлювати, що в ощадливості немає нічого ганебного. Замість того, щоб викидати та купувати одяг, необхідно шукати нові способи застосування старих речей», – стверджує Андре Тан.

Власницею гран-прі фестивалю стала молода та талановита дизайнерка Марина Чернявська, а спеціальну номінацію «Стажування в Академії ANDRE TAN» отримала Ірина Гузинець.

Академія ANDRE TAN – соціально-відповідальний лідер галузі освіти в українській fashion-індустрії. Академія та ТМ Perwoll є прихильниками сталого розвитку (sustainability), де на перший план виходять екологічні та етичні питання. Perwoll – експерт і лідер серед засобів для делікатного прання. Продукція цього бренду дбайливо пере одяг, зберігає, відновлює кольори та волокна тканини при регулярному використанні, щоб речі служили якомога довше у первозданному вигляді для майбутніх поколінь та нових дизайнерських рішень.

Крім показу та обговорення важливої екологічної теми, гості події змогли сфотографуватися біля квіткової фотозони, створеної компанією Fiori, продегустувати корисні солодощі Bob Snail, втамувати спрагу мінеральною водою Jermuk і насолодитися келихом прохолодного ігристого Latinium.

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211