23.05.2022

«Воля Вогню»: київський репер kyotobeamer випустив новий трек

«Воля Вогню» — новий трек-маніфест молодого хіп-хоп виконавця, який взяв найкращі уроки у Дрейка та Тревіса Скотта.

19-річний репер kyotobeamer із самого старту своєї кар'єри робить фірмовий, породистий нью-скул. У ньому вгадується вплив як головних гравців сучасного хіп-хопу на зразок Тревіса Скотта, так і більш андеграундних виконавців: Yung Lean та його руху «седбоїв», що виконують, як правило, меланхолійну та атмосферну музику. Наприклад, свій перший сингл, випущений восени минулого року, kyotobeamer присвятив своїм невдалим і складним стосункам з дівчатами.

Показово те, що жорстока війна, яку розв'язала Росія в Україні, знайшла своє віддзеркалення навіть у такому поджанрі хіп-хоп музики, що зазвичай є максимально віддаленим від повсякденності. kyotobeamer у новій пісні декількома точними мазками описав те, як зараз почувається його покоління. Як його однолітки — люди, які ледь закінчили школу і з самого народження живуть у цифровому світі — відчувають жорстоке зіткнення з реальністю під обстрілами з «Градів» та сирени повітряної тривоги. Образа, безпорадність, ненависть, смуток - kyotobeamer передає цілу гаму змішаних почуттів, питаючи, чи можливий знову світ без війни. 

«Ця робота - про те, що турбує мою душу останніми днями», - говорить репер. «Неможливо ігнорувати те, що відбувається в рідній країні. Я намагаюся творити, не падати духом, підтримувати своїх рідних та близьких та робити все, що в моїх силах, заради нашої спільної перемоги. Навколо мене холод і чудова природа, вони допомагають очищати свідомість та надають прагнення рухатися вперед. Тому основний меседж треку: навколо так темно, але я все ще свічуся».

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211