01.11.2022

Євгенія Емеральд - українська снайперка, очікує дитину

Євгенія Емеральд - українська снайперка, із позивним «Жанна д’Арк», очікує разом з чоловіком, військовослужбовецєм Євгеном на появу дитини. Для Євгенії це вже друга дитина, снайперка вже виховує доньку від попередніх стосунків, які завершились із початком війни.

Українська захисниця довго не наважувалась розповісти про своє делікатне становище, адже дала слово бути на війні доти, доки ворог не буде переможений. Однак зрештою її замучив токсикоз і вона була змушена залишити передову та перейти у тиловий фронт. 

«У мене під серцем бандерятко. Коли почалося повномасштабне вторгнення, я дала слово українському народу, що буду на цій війні, доки ми не виженемо ворога! І я не дотрималася слова… Пробачте мені, друзі. Я так довго не наважувалася сказати… Вагітний снайпер – прямо сюр якийсь», – написала снайперка у своєму Instagram. 

«Так трапилося, що на цій війні від кохання двох військових зародилася нова душа. Майбутній захисник чи захисниця України. І це була єдина причина, чому в середині вересня я залишила бойовий фронт і перейшла у тиловий фронт. Багато хто говорить, що ця дитина врятувала мені життя…» – додала Євгенія.

 

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211