30.11.2021

Ідеальний базовий гардероб у колаборації бренду Tattie та стилістки Ксенії Господінової

За останні роки поняття базового гардероба пережило низку трансформацій. Якщо раніше обов'язковою вважалася наявність спідниці-олівець, човників, білої сорочки та тренчу, то сьогодні мода робить ставку на індивідуальність.   

Взявши за основу концепцію базового гардероба, український бренд Tattie об'єднався зі стилісткою Ксенією Господіновою для створення колаборації. До неї увійшли оверсайз костюми, піджак-трансформер, пальта, гольфи, жилети, сорочки, трикотажна сукня та штани прямого крою.   

«Колаборація з Ксенією була для нас викликом, адже Tattie асоціюється з жіночними романтичними силуетами, а стиль Ксенії більш мінімалістичний. Але з першої зустрічі ми знайшли спільну мову та зрозуміли, в якому напрямку рухатимемося. Головною ідеєю було зробити максимальну кількість образів з мінімумом виробів, так ми вигадали піджак-трансформер. З нього можна створити чотири речі: укорочений піджак, класичний приталений, піджак-сукню та кейп», — діляться Тетяна та Кароліна Терчієві, засновниці бренду Tattie.  

У колекції Tattie x Ksenia Gospodinova переважає коричнева і бежева палітра, прямий крій та натуральні тканини. Яскравим акцентом став трендовий синій, всі відтінки якого цього сезону на піку популярності.

«Повна шафа як акцентного, так і базового одягу не завжди допомагає з нагальною проблемою, коли нема чого одягти, тому хотілося її вирішити. Мені подобається ідея, коли з однією річчю можна створити багато гармонійних образів: повсякденних, вечірніх чи ділових», — розповідає про колаборацію Ксенія Господінова.   

Колекція вже доступна в шоурумі бренду за адресою Велика Васильківська, 72.  

Tattié

Ксенія Господінова 

 

 

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211