17.03.2023

“Сій хліб і квіти”: інклюзивна пекарня Good bread створила фотопроект про світло в темні часи

Інклюзивна пекарня Good bread спільно з квітковим сервісом Flora Contora створила надихаючий фотопроект про безумовну присутність надії та світла у темні часи

“Сій хліб і квіти, всупереч напастям” - слоган фотопроекту інклюзивної пекарні Good bread. Головні герої - люди з ментальною інвалідністю, які залучені до випікання хлібу.

“Ми змушені прийняти невідворотність війни і біль несправедливих втрат. Але в пітьмі з’являється надія. Бо там, де є надія - там сила. Наша сила - сіяти хліб і квіти. Всупереч темряві і болі, щоб давати надію на світло тим, хто поруч”, - ідеться в описі проекту.

Good bread підкреслює, що фотопроект - це ствердження того, що в кожному є світло: “Ми даємо людям з інвалідністю надію, що вони зможуть відчути власну силу і навіть допомагати іншим. Ми даємо надію людям, яким потрібен хліб, що вони не залишаться наодинці”.

У рамках проекту пекарня почала збір на безкоштовні паски до Великодня для військових та цивільних на прифронтових територіях. До створення проекту долучились фотограф Олександр Мордерер, арт-директор Тетяна Рубльова та візажист Марина Борщевська. 

 

Інклюзивна пекарня Good bread from Good people працює з вересня 2017 року. 

Її мета - давати дати дорослим людям з ментальною інвалідністю місце, де вони могли би реалізувати себе, соціалізуватись та адаптуватись до життя у суспільстві. Зараз у команді пекарні 23 людини з ментальною інвалідністю. Good bread змогла не тільки зберегти команду, але і прийняти до себе переселенців з прифронтових міст та тимчасово окупованих територій. З початку війни пекарня Good bread випекла і безкоштовно передала майже 300 000 хлібин на деокуповані та прифронтові території: в Харківську, Донецьку та Херсонську області. Щодня пекарі випікають 1500-2000 хлібин.

goodbread.com.ua

Facebook

Instagram

 

поделиться
подписаться
НА НОВОСТИ
+380553332211